Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Hűvösvölgyi...

Norci66 kérdése:

Szerintetek a Hűvösvölgyi suli vagy a zentjohanna Gimi a Jobb és miért? Nekem mind a kettő nagyon tetszik bár a szjg kicsit jobb szerintetek? :D

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mindkettő rossz. (Mielőtt lepontoznátok, gondoljatok bele, hogy ez is csak egy vélemény.)
2016. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Mindkettő mocsok.
2016. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

11-13 évesen szerettem az szjg-t, de hamar megutáltam. Rengeteget változott az ízlésem, most már csak nyűglődve tudnám elolvasni. Ez van, akkoriban éltem azt a korszakom, amikor válogatás nélkül elolvastam a ponyvaszagú regényeket is.

A másikat sosem szerettem.

2016. aug. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Én abban a korban sem szerettem, amikor kijött. Valahogy sosem vonzottak ezek a nyáladzós tiniregények/tinifilmek. De persze kinek mi. Néhány jobb fajta YA könyvet akkor is olvastam, de ma már semennyire.

16/L

2016. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
41%
Ha a kettő közül kell választani, akkor inkább SZJG. Az valamivel eredetibb, és szerintem Leiner Laura stílusa azért jobb.
2016. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Uhhh bocs de egyik se jó. Kár rájuk a papír.
2016. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő gagyi.
2016. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Mindkettő szórakoztató egyszeri elolvasásra. A SzJG egy átlagosabb lányról szól, viszont kevésbé átlagos suliról. A HVS-nek csak az első részét olvastam, az is szórakoztató, de kicsit uncsi.
2016. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia!Én kiolvasta elsőnek a HVS-t.Nekem az is nagyon tetszett.Vannak benne izgalmas részek is de találsz benned olyan rész is ami egy kicsit unalmas.Most (tegnap) olvastam ki a SZJG-t.(Még csak za elsőt)Szerintem ez is egy nagyon jó könyv.De én SZJG-t részletesebbnek találom á és ebben is van egy kis unalmas rész de ez mellet sok izgalmas.(Igaz minden könyvben így van) Érdemes kiolvasni mindkettőt.Elsőnek a HVS-t és utána a SZJG-t.Hogy miért?Mert én is azt olvastam.Nem azért.Mert igazából minden könyvesboltban ahol jártam azt mondták, hogy ez az a könyv amit könnyen lehet érteni (a kettő közül) és minden olvas azt viszi elsőnek.(Hát én igazából mindkettőt könnyen értem szóval nem tudom) (Remélem tudtam segíteni.A fogalmazás nem a legjobb tudom.De majd írd meg melyiket választottad! )
2016. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez attól füg ...Szeretsz ovasni???? ha igen akor olvasd el MINDKETTŐT(elősszőr a hűvösvolgyit olvasd mert az kicsit uncsibb de csak azért mert enyén kopy ,azonban a nagyon jo :)) és ha nem szeretsz olvasni csa mert valaki mondta hogy kéne olvasnod és azt mondják elég jó a könyv ezért prébálod ki... akkor üzenem hogy nem fog tetszeni ez nem olyan hogy a tőbség szerint jó ezért nekem is biztos tetszeni fog!!! nem ezen az alapon választunk könyvet !!! soha de soha !!! a könyv valamien szinten a te stílusodat takarja én közel érzem ezt a storyt magamhoz és imádok olvasni ezért a 6 könyet összesen 2 hét allat ki olvastam . Viszont az oz a nagy varázlót 3 hónapig szenvedtem vele mert egyszerűen NEM érdekelt ennyi és.. de tudod mit olvasd el az egyest a 100-200 oldalig onnantól tudni fogod mit akarsz én imádtam ennyi másoknak nem jött be ízlések és pofonok ennyi
2016. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!