Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok?

Milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Biztosan Dunát lehetne rekeszteni ezekkel a kérdésekkel, de ki szeretném fejteni, hogy én milyenre gondolok.

Imádom Robin Cookot (és bármilyen orvosregényt) és Stephen Kinget.

Amiket még nagyon szeretek: Harry Potter könyvek.

Jelenleg Percy Jacksont olvasok, de vár még rám az Assassin's Creed. Régebben a Csitt Csitt-et olvastam, ami úgy nyomot hagyott bennem.

Amiket csak úgy alapon megvettem a tasrtalom alapján: Fekete ruhás nő, Angyalok városa.

Szóval elég sok könyv felkelti a figyelmemet, mégsem tudom melyiket olvassam, ezért kérdeznélek titeket, hogy az itt említett könyveken kívül melyek azok a könyvek, amiket szerintetek muszáj lenne elolvasnom? Igazodhadtok az általam említettek műfajához (pl: orvosi, fantasy) de írhattok olyanokat is, amiket szinte bárkinek ajánlanátok, mert olyan magába szippantó. Előre is nagyon szépen köszönöm!



2016. aug. 9. 23:25
 1/7 lio77 ***** válasza:
100%
Ha a Hp-t szeretted akkor ajánlom Jonathan Stroud:Bartimeus trilógiáját.4 részes,nagyon vicces és szórakoztató is,engem megfogott.Az AC könyvek szintén jók,plusz élmény ha játszottál is velük. Nem tudom hogy állsz a Trónok harcával,ha nem láttad a sorozatot akkor azért,ha meg láttad akkor azért,mert szerintem a könyv sokkal jobb.
2016. aug. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Olvass Star Warst
2016. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, akkor a Trónok Harcát is megpróbálom.

A star wars pont az a kategória amit sajnos nem kedvelek :/

2016. aug. 10. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha szereted Harry Pottert, szeretni fogod az Aramanth titka trilógiát is, és Vándorsólyom kisasszony trilógiáját is :)
2016. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Széthullott birodalom trilógia például, az nekem nagyon tetszett, bármikor újraolvasnám. A Trónok harcát ajánlanám még, és ami most nagyon érdekel, de még nem tudtam beszerezni az a Madarak a dobozban. Olvass utána, szerintem érdekes a sztorija.:) Stephen Kinget én is imádom, az egyik legjobb! Mit olvastál tőle?

És még aBontásra ítélve, Kín, Csontszüret, és az Érző lelkek, ez az egyik kedvencem, nem egy rendes értelmében vett "könyv", mert vannak benne versek is (ne ijedj meg :D), nagyon érdekes és elgondolkodtató, ezt mindenkinek ajánlanám, nemtől és kortól függetlenül.:)

2016. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azta! Köszönöm szépen mindenkinek! Hétfőn megyek a könyvtárba és értékesítem őket! :)

Huh hirtelen csak azokat tudom mondani, amik meg vannak Kingtől. Eddig ők: Minden sötét, csillag sehol, Tortúra, A Tűzgyújtó, Carrie, állattemető, Mr. Mercedes. De akkor a többit is felírom a listára. Ezer hála minenkinek!

2016. aug. 12. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
5. vagyok, csak azért kérdeztem, mert van köztük néhány hatalmas kedvencem, a Cujo, a Bilincsben, és a Remény rabjai. Ha lesz időd, majd ezeket is olvasd el.:D
2016. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!