Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a véleménye?

Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

www.nightmares.blogger.hu


Íme szerény történetem, ami még csak most születik. Építő jellefű krtitikákra várok, bármilyen korosztálytól. Kérlek, ne csak azt írjátok le, mi a rossz, mert tisztában vagyok vele, hogy van hová fejlődnöm. Arra is kíváncsi lennék, mik azok a dolgok, amti jónak, vagy izgalmasnak találtok kis irományomban, hogy tudjak figyelni rájuk.

Előre is kérem elnézéseteket a helyesírási hibák miatt, de telefonról írok. Mivel tudom, ez nem kifogás, igyekeztem mindig átfutni a bejyegyzéseket, de ha egy- két apróság becsúszott valahol, kérem, jelezzétek!



2016. júl. 27. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes ez a történet, amit írsz. Volt egy kis Az emlékek őre-utóérzésem, mikor olvastam, nem tudom, véletlen-e :-)

Én csak bátorítanálak :-)

2016. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehehetséges, ugyanis sokat gondolkodtam azon, hogy nevezzem el az intézményeket oly módon, hogy ne másoljal semmit az Emlékek őréből :) amúgy imádom mindegyik részét könyvsorozatnak, de az alapötletet nem az ihlette :)

Nagyon köszönöm, egyelőre szándékozom folytatni.

2016. júl. 27. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elolvastam a történetedet és azt kell hogy mondjam, hogy tetszett. Igaz, az első két rész után fogalmam sem volt, ebből mégis mi fog kisülni, de aztán a 3. résztől egészen belerázódtam és jó volt olvasni.

Ha egy tanácsot megfogadsz, lehetnének a fejezetek hosszabbak és ezáltal tartalmasabbak. Persze ha eleve úgy tervezted, hogy a fejezetek rövidek lesznek, nem úgy mint a könyvekben, akkor sebaj, szerintem nem is nevezhető ez akkora gondnak.

A lényeg, hogy szerintem tehetséges vagy és a történeted párbeszédei nagyon szórakoztatóak és talán a legerősebb része a sztoridnak. Csak így tovább!

2016. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából blogra szándékosan rövidre terveztem, tér- idő kihagyásokkal. De ha netán megjón a kedvem könyvvé alakítani, akkor természetesen jobban ügyelek az igényességre, és tartalmasabb fejezetekre. Moat az a legfőbb célom, hogy posztoljam elfogadható minőségben, és a végén egészben átlássam a történetet, Anya a fejemben még kicsit zavaros.
2016. júl. 28. 07:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!