Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Sherlock, Lupin és Én...

A Sherlock, Lupin és Én könyvsorozatnak hány része van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, bár még csak 5 rész van meg belőle, viszont láttam, hogy van A Szajna árnyai, meg vmi a kobra bosszúja. Elmondjátok lécci a címeket, vagy azt, hány van belőle, és ha tudjátok sorrend szerint? Nagyon, nagyon Köszi!

2016. jún. 6. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a moly.hu-n!
2016. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eddig hat része jelent meg Magyarországon, és azt hiszem eddig az anyanyelvi országban (Olaszországban) 9 vagy 11 kötet , már nem tudom pontosan egyszer utána néztem....
2016. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Összesen 14 része van-írom sorrendben-1. A fekete dáma

2. Utolsó felvonás az operában-3.-A skarlátvörös rózsa relytéje-4.-A katedrális árnyéka-5.-A fehér kastély-6.- A Szajna árnyai-7. A kobra bosszúja 8.- Szfinx a Hyde Parkban 9.-Rókavadászat gyilkossággal 10- A bűn fejedelme 11-Az ármány kikötője 12-A búcsú hajója 13- A nagy végjáték 14.-Anasztázia nyomában-ezt már az írónő lánya, Irene M. Adler írja

2019. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Roqueforest válasza:
Èn úgy tudom hogy 18
ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!