Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek kit választ Bexi?...

Szerintetek kit választ Bexi? 😊 Leiner Laura-Nelkuled (csak aki olvasta mert vigyazat spoiler :D ) [tobbi lent]

Figyelt kérdés

szerintem tuti Tomit valassza :D mert a "kovetkezo resz tartalmabol" oda ugye irta hogy a fellepok a koncerten ugy lesz (idezem) "delután hattól Evelin és Fogd be Aszád, héttől az Üres Utcák nyolctól pedig a fő fellépő...Nagy Márk.." Nekem fura hogy mielott leirta volna ki lep fel nyolctol pont pont pontozott .... Nekem ez furi picit hogy ot irja utoljara :D .... Es szerintem azert sir a vegen mivel igy bucsuzik Marktol mivel Tomival azt beszelte hogy ezutan Markot kerulje ahogy tudja ... . De a konyv vegere . Es az emlitett fellepesre tuti kulon mennek (marmint Mark es Bexi)

SZERINTEM

(De azert valljuk be csak a Mark ekkora macso hogy koszones utan egybol lesmaroljaaaa szoval szerintem addig a jelenetig Tomival lesz de a csok utan rajon hogy Markot szereti :D bar szerintem itt meg nem jonnek ossze mert Bekát ismerve lelkiismeret furdolasa lesz szoval kesobb jon ossze "Márxival" 😍😍❤ :3 )

Nektek mi a megfigyelesetek ? :) elore koszi a valaszokat 😊



2016. máj. 25. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat felre irtam :D a konyv vegere nem mennek szet csak a fellepesre mennek kulon :D !!! Szoval a "De a konyv vegere" szoveg nem kell oda xd
2016. máj. 25. 17:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is Márk lesz, mivel amíg volt a Toxi (blah, rossz kimondani, sokkal jobb a Márxi *-* :D), addig egyszer sem írta, hogy megcsókolták egymást, mindig csak puszi volt meg ilyesmi... Viszont Márknál (azon a néhány órán keresztül :D) leírta. Úgyhogy biztos, hogy Márk lesz (remélem, mert ha nem, Laura bajban lesz :D) :)
2016. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vegul is addig izgalmas amig van benne fejlemeny :D.!!!de egyebkent biztos happy and :)) 'mar cdak azert is mert ifjusagi regeny :D !!! De nagyon izgalmas :))
2016. máj. 26. 21:53
 4/4 anonim válasza:
Én egyetértek veletek, szerintem is először Tomi lesz, mert ugye amikor a végén megölelte Márkot, akkor mondja hogy fogalma sincs, jól döntött-e. De valóban igazatok van, hogy azon a fellépésen MÁRK fogja megcsókolni. :)))
2016. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!