Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZENT JOHANNA GIMI! csak én...

Lunayaso kérdése:

SZENT JOHANNA GIMI! csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem kedveltem renit sőt még cortezt se és szerintem nem tudom nem illenek össze. Szerintem cortez vikivel volt jobb:D én így gondolom nekem ez furi, mert ha cortez régóta szerelmes volt renibe akkor miért nem mondta el neki? semmit nem veszített volna vele ha esetleg visszautasítja reni, hiszen ő a "menő" fiú a suliban neki nem lett volna ciki. Egyébént szeretem a könyvet csak a renit és cortezt nem (:DDD) de a többieket imádooom.

2016. márc. 16. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az egész egy mese. A való életben egy ilyen pasi nem jönne össze egy ilyen lánnyal.
2016. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Fanni27 ***** válasza:
Én is azt nem szeretem Reniben, hogy mindig keresi azt amitől szomorú, elégedetlen lesz.
2016. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én szerettem az Szjg-t
2016. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Cortezt annyira én se szeretem, néha kifejezetten bunkó, nem látom sokszor, hogy mi az ami miatt 2 évig így rajong érte valaki. Reni pedig nagyon sokat fejlődött a végére.

Nekem a kedvencem Kinga, Dave és Arnold.

Egyébként igazad van, iszonyat sok hibája van a könyvnek, mindezek ellenére szeretem.

2016. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem is ez a 3 kedvencem, előző :) az osztályon kívüliek közül pedig Kata és Peti :)
2016. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem is idegesített néha Reni sokat volt passzív ,amúgy meg én már jó párszor elküldtem volna Cortezt a búsba,a sok hisztije miatt de attól még egyik kedvenc könyv,hisz semmi nem tökéletes úgy kell elfogadni ahogy van.Ha meg nem tetszik valamelyik karakter néha gondolatban átformálom h mit kellett volna csinálni :D
2016. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!