Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Lovecraft könyvvel...

Melyik Lovecraft könyvvel kéne kezdjek és Romániában honnan tudom beszerezni őket?

Figyelt kérdés
Rengeteg jót hallottam a műveiről és most végre elhatároztam , hogy adok neki egy próbát . Viszont nem tudom , hogy melyikkel kéne kezdjek . Leginkább a Nagy Öregek és a Necronomicon keltette föl az érdeklődésem (na vajon miért) de minden másra is kiváncsi vagyok . Viszont sajnos nem tudom , hogy honnan tudnám beszerezni a könyveket itt Romániában , Erdélyben és az e-book egyszerűen nem jön be. A válaszokat előre is köszönöm !

2016. febr. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kened az angolt, akkor books-express.ro
2016. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh , wow , nagyon köszönöm a gyors választ !

Most márcsak annyit kéne tudnom , melyikkel kéne kezdjek .

2016. febr. 23. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerem Lovecraftot, hogy mit es milyen sorrendben erdemes olvasni tole.


De vannak ilyen omnibus kiadasok, amiben a legtobb (vagy osszes) muve benne van:

[link]

[link]

2016. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm szépen , az elöbb talltam rá a "The Complete Fiction"-ra , de azért is köszönö, a gyors választ !
2016. febr. 23. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, melyikkel kezded - most elsősorban a Cthulhu mítoszos írásaira gondolok -, mert mindegyik műve csak egy kicsi betekintést enged, valami feltárul, valami homályban marad.
2016. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!