Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket mennyire érdekelnek a...

Titeket mennyire érdekelnek a romantikus blogok, könyvek?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy blogot, az én kis love storymat írnám le, viccesen és nem túl nyálasan de romantikusan, értitek :D

A távkapcsolatról szólna, és annak nehézségeiről, és persze beleírnám hogyan ismerkedtünk meg.

De úgy írnám, mintha csak egy naplót írnék, nem lennének párbeszédek, karakterek, csak én és ő. Szimplán elmesélném a történetünket. Nemtudom, hogy ez így mennyire érdekelné az embereket, nem szeretnék vele beégni :D Szóval a véleményeknek örülnék :)



2016. febr. 1. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát engem biztos nem érdekelne.

Mást ettől még lehet. Mondjuk nem ezzel fogsz sikereket elérni, azt garantálhatom, de elsősorban a saját szórakoztatásodra megírhatod. Aztán vagy odatéved valaki, vagy nem.

Mégis ki előtt égnél be? Magad előtt? Rajtad kívül senkinek sem kell tudni, az olvasottsági statisztikát meg főleg.

2016. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rengetegen írnák manapság blogot, kitalált szerelmes storykról.. és nem csak magamnak írnám, nyilvános lenne.
2016. febr. 1. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

90%-ig biztos, hogy nem igazán érdekelne. A maradék 10% meg akkor lép érvénybe, ha a sztori tényleg rendkívül ötletes.

Sajnálatos módon a legtöbb ilyen történet (100-ból 98) egyetlen egy, agyonhajszolt, unalmas sémára épül.

Úgyhogy, ha ilyenbe vágsz, és nem a csak a saját szórakoztatásodra írod (Blogot magadnak is írhatsz, de gondolom akkor nem kérdeznél ilyeneket), akkor tényleg elő kell rukkolni valami erős sztorival. Már, ha azt akarod, hogy másokat érdekelje.


De szerintem egy történetet nem ezért kell írni. :)

2016. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elkezded írni , küld el nekem üzenetben a dolgot, érdekkelne !! :)
2016. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!