Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nincsenek lány Boltonok?

Miért nincsenek lány Boltonok?

Figyelt kérdés

Szóval nézegettem a családfákat és azt hiszem az egyedüli család, ahol nincs nő, aki születésétől fogva viselné a Bolton nevet (tehát nem a házastárs).

Igaz, nem tudunk róluk sokat, de lényegében csak férfiakból állnak.

Pedig minden családhoz van biggyesztve legalább egy női rokon, testvér, gyerek, stb.

Náluk miért nincs? Valamit csinálnak velük? Vagy csak úgy nincs?



2016. jan. 23. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meg az öregeknek és valyriaiaknak (ezüst árnyalatai).
2016. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Plusz a Dayneknek, akik az Elsők vezetig vissza a házukat.
2016. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy akkoriban valyriai emberek szaladgáltak volna Északon.

A varsafáknák bemutatot emberáldozat meg inkább északi szokás. Ahogy a régi istenek imádata is.

2016. jan. 24. 15:30
 14/17 A kérdező kommentje:
*varsafáknál
2016. jan. 24. 15:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, azzal szerintem mindenki egyetért,hogy amit/amiket Bran látott, azok Északon történtek. És azzal is,hogy akkoriban valyriaiak nem voltak arrafelé, azonban a Dayne házat akkor vagy inkább korábban alapították, mint a Starkot, így az ő őseik jelen lehettek Északon.
2016. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az lehet, mert ha jól tudom az elsők a dornei földhídnál keltek át először Westerosra. Szóval gondolom délen hamarabb alapítottak településeket, mint északon.
2016. jan. 24. 16:54
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, Dorneba érkeztek először, onnan mentek tovább. Legalábbis a nagyrészük.
2016. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!