Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vámpíros könyvek?

Vámpíros könyvek?

Figyelt kérdés
Vámpíros YA könyveket keresek. Vámpírnaplók, Alkonyat nem jöttek be. A vámpírt, mint fantasy lényt nagyon szeretem, és a szerelmes történeteket is, de a fentebb említett vámpírok már az én ízlésemnek túlságosan nyálasak voltak. :) Valami komolyabb vámpíros YA könyv van esetleg valakinek a tarsolyában? Az sem baj, ha nem jelent meg magyarul!

2015. dec. 25. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Gabryel Flynt - Sötét szárnyak sorozata

Richelle Mead: Vérvonalak

Laurell K. Hamilton - Vámpírvadász sorozata

Jeaniene Frost - Cat & Bones sorozata


Charlaine Harris - True blood sorozata

Keith Herber: A város hercege

Annie Warden - Vérvadászok sorozata

2015. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el az eredeti Draculát.
2015. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vacsora a vámpírral (Sötét hősnő)

Éjszaka háza sorozat

2015. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Interjú a vámpírral.
2015. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is így vagyok az alkonyattal és a vámpírnaplók-kal. :) Egyik kedvenc vámpíros könyvem az (eddig) 3 kötetből álló ,,A suli rémei" című könyvsorozat, amelyet Ardati Lili írt. Nekem nagyon tetszett. Remélem segítettem. :)
2015. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)))
2015. dec. 28. 20:57
 7/8 anonim válasza:
Darren Shan vámpírkönyvei 12+4. A 12 részes részei: Rémségek cirkusza, A vámpír inasa, A vérszipoly, A vámpírok hegye, A halál próbái, A vámpírherceg, A sötétség vadászai, Az éjszaka szövetségesei, A hajnal gyilkosai, A lelkek tava, Az árnyak ura. A 4 részes a 12 részes egyik szereplőjének az első 200 életévét írja le. Részei: Gyilkos születik, Tengernyi vér, A végzet szentélye, Fivérek mindhalálig. Olvasd el őket, sztem nagyon jók!
2016. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ulrike Schweikert - Nosferas
2016. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!