Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Leiner Laura...

Mit gondoltok Leiner Laura könyveiről?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

szerintem jók

persze mindenkinek más az ízlése, de a megfelelő korosztálynak többnyire tetszik

2015. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Rendkívül primitív 12 éveseknek iródott könyvek.
2015. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát... nem egy irodalmi remekmű :)
2015. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg merem kockáztatni hogy már 8 évesen tartalmasabb könyveket olvastam. (nem magam verem, hanem egy átlagos 8 éves által olvasott könyvek is igényesebbek..lásd Dörmögő Dömötör :D)
2015. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 évesen még kedvenc könyveim közé tartozott az SZJG és a Bábel. Aztán rájöttem, hogy irodalmi értékük nincs. A következő könyve (valami szilveszteres) nem tetszett és utána már egyik se tudott megfogni. A Bexi-könyveknek elolvastam a címét, és hogy miről szól, nevettem egyet, majd mentem más könyveket nézni a könyvesboltban.
2015. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szeretnéd ha őszinte lennék?

őszinte leszek. nem vagyok egy nagy tini/lányregény olvasó. csak azért olvastam el néhány könyvét, mert minden barátnőm megállás nélkül áradozott, hogy mennyire nagyszerű. hát had ne mondjam inkább "mennyire nagyszerűek" voltak. attól hogy nem fantázia regény, nekem kicsit úgy hatott. persze hogy törekedik a valóságra. de olyan, mint pl. Reni nincs. nincs az a szerencsétlen aki nem tudná kinyögni meg ennyire hagyná magát. már nem is értem miért kezdtem bele egyáltalán. a másik meg az, hogy egyáltalán nem az átlagról ír, még ha annak is szánja. merthogy, mint kiderült a Szent Johanna fizetős suli, és ugyan már, valljuk be hogy nem sokan engedhetik meg maguknak. meg a fesztiválozást sem. meg nem mindenkinek sikerül országos szinten énekesnek lenni. biztos nem olyan izgalmas egy átlagos lány/fiú életéről írni. de azt biztos szívesebben elolvasnám, mint ezeket, amiket most adott ki.

2016. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a mamám szokta mondani " Tűzre való" xdd
2016. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Édesapám szokta volt mondani, hogy kétfajta könyv van, értékes és értéktelen. Leiner Laura úgynevezett 'művei' azok a fajták, amelyekkel a hajléktalanok törlik a hátsó felüket.
2016. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!