Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A prológus alapján elolvasnád...

A prológus alapján elolvasnád ezt a történetet? (nem vámpíros)

Figyelt kérdés

Prológus


Kedves Naplóm!


Mivel, most találkozunk először, úgy illik, hogy bemutatkozzam.


A nevem(a nevet egyelőre nem hoznám nyilvánosságra), nagyon örülök, hogy megismertelek. Ha a megérzéseim nem csalnak, akkor egy hosszú távú kapcsolatnak nézünk elébe, Te meg Én.


Vágjunk is bele!


Ha jellemeznem kellene az elmúlt 18 évemet, akkor talán ezek a szavak jutnának eszembe: átlagos, nyugodt, kellemes, eseménytelen, boldog, tudatlan.


De ha azt kérnéd tőlem, hogy az utóbbi hónapok eseményeit jellemezzem, akkor teljesen más lenne a véleményem. A szavak így hangzanának: őrült, hihetetlen, fantasztikus, ijesztő, félelmetes, fájdalmas.


Mégsem cserélnék senkivel!


Minden azzal a bizonyos álommal kezdődött. Még ma is jól emlékszem minden részletére. Most biztos azon töröd a fejed, hogy hogyan képes egy álom megváltoztatni az ember egész életét. Hidd el nekem, képes rá. Tapasztaltam. De ne rohanjuk előre.


Mielőtt mindez megtörtént velem, egy átlagos lánynak hittem magam, vagy legalább is igyekeztem átlagos lenni.


A szüleim, X és Y 3 évesen fogadtak örökbe és akkor még fogalmam sem volt, hogy kik lehettek az igazi szüleim. A gyerekkorom olyan volt, amilyennek lennie kellett.

Szerető szülők, egy Legjobb Barát, csupa móka és kacagás.


Mindenem megvolt, amire csak vágytam, sőt még annál több is. Iskolába jártam, tanultam, dolgoztam, szabadidőmben pedig rajzoltam.


Aztán egy napon belépett az életembe a nagybetűs Ő. Erős és vonzó volt, olyan, akinek a nőnemű lények nem tudnak ellenállni. Akkor vette kezdetét az őrület. Most biztos azt gondolod: Ez a lány teljesen bolond! Ugyan hogy változhat valakinek az élete rossz irányba attól, hogy megtapasztalja az igaz szerelem erejét?


Normális esetben igazad is lenne, de engedd meg nekem, hogy a kérdésedre kérdéssel válaszoljak.


Te mit éreznél, ha kiderülne: Nem vagy EMBER? Ha minden, amit korábban gondoltál magadról, egy csapásra megváltozna? Ha az életed csupa hazugság lenne?


Na de ismét nagyon előre szaladtam! Lássuk inkább a részleteket:



Köszi, hogy elolvastatok:)


2010. márc. 17. 23:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem, az összetört szív a 8. fejezet címe. A lap oldalán a chat fölött találod meg a blogarchivumot és ott vannak felsorolva a fejezetek, amikre ha rákattintasz, akkor megjelenik a fejezet.

Hálás lennék, ha elolvasnád, mert azt hiszem adok a véleményedre :)

2010. márc. 19. 00:23
 12/15 anonim válasza:
Őszintén nekem nem jön be de mivel nem vámpirokról szól az már jó pont
2010. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindenesetre én nagyon köszönöm, hogy őszinte voltál és a "jó pontot" is :)

Na és persze, hogy szántál időt az elolvasására.

2010. márc. 19. 16:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok...

Elolvasom (mint írtam a gyermeki kíváncsiságom is hajt nagyon)

De mielőtt belekezdtem volna elolvastam a rövid kis tartalmát...

Miért emelem ki?

Mert először evvel a tartalommal kell megfogni az olvasót.Én személyes tapasztalatom azt mutatja,hogyha a rövid tartalom jó,és kíváncsivá tesz ,akkor megveszem a könyvet/ vagy kölcsönzöm de szándékomban áll kiolvasni..

Ezért fontos,hogy a tartalom röviden,de eláruljon valamit ami számomra érdekes,titokzatos..Ha ez nincs meg vagy egyszerűen "száraz tény" van leírva már nem is fog lázba hozni..

A tartalom amit olvastam "megfogott"

Most ha itt lenne a könyv tovább olvasnám a kezdettől,mert érdekel,hogy kicsoda Liz, érdekel,hogy Eric vagy Andy az aki végül is a társa lesz..Vagy mégis ki fogja becsapni a lányt,főleg miért...Még el sem kezdtem,de ezer gondolatom lett a fantáziám révén amire tudni szeretném a választ..

Szóval a tartalom megadta a kezdő lökést nekem...(írtad,hogy nyers változat még)..A tartalmán nem kéne változtatnod az úgy jó ahogy van.Rövid,velős,és érdeklődést keltő...Ennyi kell,nem több..

Szóval szívesen olvasnám tovább,de ha a 8-dik fejezettől kezdem akkor nem fogom tudni,hogy hol is tartok,vagy miért alakult úgy a történet ahogy alakult..

Valahogy el tudom kezdeni az első fejezettől?

2010. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy el tudod. A blogarchivum a chat fölött található. Ha ott a februárra kattintasz, akkor kiadja sorban a bejegyzéseket. Ott ki lehet választani a fejezeteket, amire rákattintva egyből meg is jelenik. Nagyon érdeklődve várom a véleményed :)
2010. márc. 19. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!