Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Székesfehérváron az Alexandráb...

Székesfehérváron az Alexandrában lehet light novel-eket venni? Esetleg netről rendelni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

*-ott


Ugye nem magyar nyelven gondolod?

Light novelből örülhetsz ha angolra lefordították.


És nem voltam még ott, de garantálom neked hogy nem lehet. internetről rendelheted őket.

2015. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Light novelek közül csak az All you need is kill jelent meg magyarul, ha jól tudom, az is csak a Holnap határa film miatt.

Angolul az AnimeLandnél lehet rendelni, ami magyar (bár meg kell kérdezni, hogy mijük van), vagy ha külföldről is jó, akkor BookDepository. Ingyenes a szállítás és egy hét alatt megjön, de azzal továbbra is kell számolni, hogy ott sincs meg minden könyv olyan nyelven, ahogy szeretnéd. (Én pl évek óta csak németül találom a No.6 light novelt.)

2015. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen az All you need is kill megjelent (Tom Cruise-al a borítón, ami nem túl értelmes döntés tekintve hogy semmi köze a filmnek a könyvhöz -.-)

Meg a Battle Royale. Na az zseniális könyv.

De kb ennyiben ki is merül.

2015. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább angolul gondoltam, de japánul is megfelel.:)
2015. okt. 14. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 A Battle Royale nem light novel, de ettől függetlenül kétségkívül brutális könyv :D


Ha angolul jó, akkor ahogy mondtam, BookDepository. :)

2015. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 [link]
2015. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elolvastad, mit linkeltél? :)

"Noha light novelhez van sorolva itt, a mű koránt sem "light". Egyedül az író stílusa, s a fejezetcímek minimális illusztráltsága teszi ahhoz hasonlóvá. De tévedés ne legyen: nem light novel, mint ahogy a The girl who leapt through time sem az, hanem mindkettő rendes regényként kezelt mű."

Szerintem ezen ne most vesszünk össze :D

2015. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az eleje meg ezt írja: "A hossza ne tévesszen meg senkit: az olvasmányossága miatt ugyanúgy light novelként kezelhető mű, s eddig az egyetlen ilyen mű, amely magyarul megjelent."

De ok, ne vesszünk össze rajta XD

2015. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!