Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta az Enigma című...

Valaki olvasta az Enigma című könyvet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy érdemes lenne-e megrendelni...

2015. szept. 8. 10:32
 1/5 mira4 ***** válasza:
Hidd el érdemes. Én is előítéletes volam, hogy na még egy ugyanolyan könyv, mint amilyeneket olvastam, de nagyon melepődtem mert egyálalán nem klisé sztori, izgalmas, kicsit romantikus,és néha még vicces is, nekem nagyon tetszik.
2015. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én alapból nem vagyok oda a tini romantikus regényekért, meg annyira a vörös pöttyösökért sem, de ez nem is tartozott teljesen ebbe a kategóriába.

Jó, voltak benne részek, amik felhúzták az agyamat, de én szerettem. Viszont a folytatása nekem nem jött be :(


De tudom ajánlani, hogy nézd meg a moly.hu-n a véleményeket, ott sokat megtudhatsz róla, meg talán a kiadó honlapján mintha bele is lehetne olvasni a könyvbe...

2015. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 10. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerete m az ilyesfajta regényeket, de ez nagyon nem jött be, sőt... :(

Kínszervedve olvastam végig kb. egy hónapja, de már azt sem tudom, miről szól.

2015. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ijj... nem tudom,hogy akkor megrendejem-e...
2015. szept. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!