Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan kell a sulikönyvtárból...

Hogyan kell a sulikönyvtárból könyvet kölcsönözni (plusz picit félek, kicsit perverz a könyvtáros)?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene nekem egy könyv, és tanárom mondta, hogy van a könyvtárban, de még sosem kölcsönöztem könyvet. Barátnőm volt a múltkor (egyébként ismer minket a könyvtáros, tanított még régen), és olyat mondott neki, hogy milyen jó nő lett belőle, kész bombázó meg persze jól lestírölte(mondjuk miniszoknyában volt).
2015. szept. 7. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemész, köszönsz, elmondod melyik könyvet kérnéd, aláírsz 2 papírt (vagy valami hasonló) megmondja meddig hozd vissza, megköszönöd és kimész. Szerintem a barátnőd túlreagálta a dolgot, nem kell félned a könyvtárostól.
2015. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy, mint akármelyik másik könyvtárban.


Megkeresed a könyvet (ha nem találod a polcokon, a könyvtáros segítségével biztosan), odaviszed az asztalához, aláírsz 1-2 papírt, lepecsételik a könyvet (általában a határidő van a pecséten, ameddig vissza kell hoznod), és jó napot.


Kit érdekel, hogy perverz-e a könyvtáros vagy sem. Az ilyen idióta megjegyzéseket engedd el a füled mellett és ne menj miniszoknyában. A barátnőd akár túlreagálta, akár sem, nincs mitől tartanod.

2015. szept. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!