Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Attack on Titanból miért...

Az Attack on Titanból miért vannak úgy oda Levi régi csapatáért?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amelyikben Petra meg ezek vannak. Ez emberfüggő persze, de ha egy képen rajta vannak, vagy valami, akkor már egyből elkezdik, hogy omg újra sírni fogok stb stb. Nem is szerepeltek annyit, és semmi komolyat nem lehetett róluk megtudni.

#ravioli #Attack on Titan #Rivaille #Shinkegi no Kyojin
2015. szept. 4. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ööööööööö, hát nem is tudom, én is végigbőgtem, amikor kinyírták őket. Ugyanis ez az anime erről szól. A képedbe nyomja a sz@rt....

Jönnek Petráék, hogy jaaaaaj Eren higgy bennünk, csináld csak amit mondtak neked, ne hősködj, mert mi is vagyunk olyan kemények, hogy lenyomjuk ezt a szuper intelligens titánnőcit...

Ja és egy darabig nézed is, hogy hűűűű a végén még tényleg lenyomják őket, de menők vagytok srácok. Eren is csak képed, mert persze hallgat a senpaiokra és meghúzza magát nem tesz semmit.

Aztán bumm, jön a sz@r az arcodba. Titánnőci szétloccsantja mindegyik agyvelejét, és kitapossa a belüket. Hát kövezz meg de én bőgtem...


Persze én lány vagyok, és a lányok amúgy is bőgnek mindenen, szóval nem kell feltétlenül elsírni egy százas zsepit.


Van egy ismerősöm, akit Petrának hívnak, de azért nem borulok bőgve a nyakába amikor meglátom... de attól még szomorú volt az a rész. Attól függetlenül, hogy előtte hány részt szerepeltek és mit lehetett megtudni róluk.

2015. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én kifejezetten Levi-ért vagyok oda.. :3

Ezért is leszek a közeljövőben ő is és Petra is. :) (Mármint cosplayben. :D )

2015. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!