Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gyerekkorotokban ti is írtatok...

Gyerekkorotokban ti is írtatok "kyönyveket" régi füzetekbe? A tieitek mikről szóltak? Meg vannak még?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, írtam. Akkoriban ment először a tévében a Séta a dinoszauruszokkal c. sorozat, így a legtöbb írásom dinoszauruszokról szólt.

Később, Az elveszett világ hatására írtam bele embereket is, meg utána még egy csomó marhaságot. :D

47 kisebb történt született kb. és igen, még megvannak, kint a kamránkban, egy szekrény mélyén. :P

De már nem olvasgatom őket. Túl fiatal voltam, szóval eléggé gyerekesek egy kicsit. De azt vettem észre, hogy szerettem megölni a szereplőket bennük. :D

2015. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen írtam, illetve írtunk az egyik barátnőmmel. Az osztálytársaink voltak benne a szereplők. Akkoriban ment a tv-ben az S Club 7 c. tini sorozat, ahhoz hasonlót próbáltunk alkotni. Végül csak pár fejezet született, mert nem egyeztek az elképzeléseink :)

Magamban csak naplót írtam, hol Bridget Jones-os stílusban (rövid, ténymegállapító bejegyzések), hol pedig terjengős "Kedves Naplóm" stílusban. Arról álmodoztam, hogy ha öreg leszek, és híres, majd kiadják, mint Széchenyi naplóját :D

2015. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írtam többet is, persze egyiket sem fejeztem be, csak elkezdeni szerettem. :D

Volt egy tinilányról szóló, aki lovagolt, majd megszökött egy lóval, mindenféle bajba keveredtek, majd a ló meghalt, de a lány arany könnyei visszahozták az életbe. Akkor nagyon eredetinek gondoltam. :D


Volt egy másik is, az általános iskolás osztálytársaim szerepeltek benne, amolyan fiú-lány háború volt és az iskola hátsó udvarán valami másik világba nyíló ajtót találtunk...


Nagy marhaságokat írtam össze az biztos. :D

2015. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 éves koromban írtam egy kb. 60 oldalas könyvet arról, hogy varázsló vagyok, és mindenféle fantasy kalandba keveredek. (Ez még a 80-as évek vége felé volt, tehát nem Harry Potter ihletésű).


8 éves koromban arról írtam "könyvet", hogy egy repülőgépet készítek, ami fagylalttal működik üzemanyag helyett, és körberepülöm a földet.


9 éves koromban történeteket írtam, melyek rólam és a legjobb lány barátomról (amolyan gyerekkori szerelem) szóltam. Vagy 20 történet volt; fantasy, repülés, utazás, minden.


Voltak még mások is. Mindegyik megvan még.


34F

2015. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,lettek "könyveim".Az első 4 lányról szólt,akik egy szellemvonaton utaznak és szellemekkel harcoltak,de nam fejeztem be.A második egy picit kevésbé gyerekes,az egy idegen világban játszódik,ahol egy lány megvédi a kincsét a gonosztól.A harmadikban egy ajtón keresztül idegen világokba latogatnak.Érdekes volt újraolvasni őket meg néhány régi verset.
2015. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!