Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Japán stílusú képregényeket...

Imcsu2020 kérdése:

Japán stílusú képregényeket keresek! Milyeneket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem manga\anime-re gondolok, hanem olyanokra, amelyek japán környezetben(pl.:Japánkert, Japán templom, meg az ilyen tipikus Japán környezetre célzok) játszódnak. Képregény, nem pedig könyv kategóriában:D. Lehet, nem sok ilyen van, de azért remélem tudtok írni egy pár címet!

Jó, azért nem baj, ha manga, de inkább a japán környezet a lényeg !

Mely műveket ajánljátok ?



2015. aug. 22. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

hakuouki

Otome Youkai Zakuro

Brave 10

Kami-sama Hajimemashita

Hiiro no Kakera

Fruits Basket

2015. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ;
2015. aug. 23. 17:58
 3/6 A kérdező kommentje:
!*
2015. aug. 23. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem értem az 1. válaszolót.... ezek mind mangák, ha jól tudom, akkor a kérdező NEM mangát keres, hanem képregényeket, amik japános környezetben játszódnak...


Vagy félreértettem valamit?

2015. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, azért nem baj, ha manga, de inkább a japán környezet a lényeg de ezt is írta
2015. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Nagyobb részben igaza van a 3(és 4.) válaszolónak, de manga is lehet, csak az is, ahigy leírtam ugye :). De ha lehet, akkor inkább nem manga stílus:D
2015. aug. 29. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!