Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vörös pöttyös ajánló?

Vörös pöttyös ajánló?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan könyveket ajánlani, amelyek vörös pöttyösek, vagy esetleg arany pöttyösek, és népszerűek. Úgy értem, hogy sok embernek elnyerte a tetszését. Valami olyanra gondolok, hogy vérfarkas, esetleg vámpír, de nem a Twilight-os fajtából, hanem inkább a Drakula fajta. (nem konkrétan rá gondolok) Az angyalos/bukott angyalos, és a mentálos/médiumos/alakváltós könyveket nem szeretem.

Melyiket olvastátok, mi róla a véleményetek, és tudnátok-e ajánlani bármit is, ami megfelel az én különös, válogatós ízlésemnek? (a boszorkányokat, vámpírokat, vérfarkasokat, tündéreket, elfeket kedvelem)



2015. aug. 3. 15:05
 1/6 anonim válasza:

hát nekem is tökéletesen ugyan ez az izlésem az a helyzet ha elkezdenék ajálani kiakdna a szerver de ha gondolod küldök privátba!

addig is néhány kedvenc:

kelley amstrong: sötét erő (szellemidézős,alakváltós szerelmes)

Benina: Bíborhajú (boszorkányos)

fallen

2015. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Be kell valljam én sokáig nem is néztem a vörös meg egyéb pöttyös könyvek közé, mert vagy a Twilight jutott róla eszembe, vagy valami rosszul szövegezett tini hősnő, aki egy szál gyufával megmenti a világot és természetesen a galaxis legszexibb pasija halálosan szerelmes belé... (mondjuk néha kellenek ilyenek is) :D


Szóval, a lényeg: az én leg-leg-leg kedvencebb vörös pöttyös könyvem épp ezért nem ilyen,legalább is én nem annak ítélem meg.


Maggie Stiefvater: Raven Boys (és folytatása)


Szerintem ez a könyv lenyűgöző volt. Izgalmas, magával ragadó, utánozhatatlan karakterekkel és még sorolhatnám tovább :)

2015. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, rendben. Írj üzenetet, kíváncsi vagyok.
2015. aug. 3. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Vörös pöttyös:

Luxen sorozat. Számomra ez volt az egyetlen, igazán élvezhető vöröspöttyös


Arany pöttyös:

Serena

Vizet az elefántnak

Sarah kulcsa

nem tudom, mennyire népszerűek, de mind a háromból van film, szóval valamennyire csak az lehet. Nekem nagyon-nagyon tetszettek egyébként.

2015. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vörös pöttyös: Csontváros és folytatásai? Abban van ember, vámpír, tündér, vérfarkas, minden...


Arany pöttyös: Outlander, A csábítás kilenc szabálya, Hol késel, hercegem? (bár ezek nem misztikusak)

2015. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a Végzet Ereklyéi hexa-, illetve a Pokoli Szerkezetek trilógiát ajánlanám.
2015. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!