Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvvel készüljek a...

Milyen könyvvel készüljek a kiselőadásra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég emailt kaptam az osztályfőnökömtől (aki egyben az irodalom tanárom is) hogy az év elején bemutathatunk egy szabadon választott könyvet. A gimi ahová járok (illetve járni fogok szeptembertől),elég erős, így nem mindegy milyen könyvet választok. Viszont nem akarok ilyen halál unalmas könyvvel előállni, mert azt én sem és a leendő osztályom sem élvezné. Olyasmi könyv kéne, ami valamilyen ifjúsági bestseller, vállalható tartalommal.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat! :)

És kellemes nyarat! ;)



2015. júl. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Orwell: 1984
2015. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja és 13 éves lány vagyok! Bocsi, hogy kihagytam.


Köszönöm a válaszod 1-es, de sajnos nem tetszik a könyv :( De tényleg köszi :)

2015. júl. 25. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Josh Green - Csilagainkban a hiba, vagy ha az túl komoly, Papírvárosok? Fiatalokról szólnak és népszerū bestseller könyvek.
2015. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi 2. válaszadó! :) Szerintem a Papírvárost választom, köszönöm!
2015. júl. 25. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen olyat válaszz, ami tetszik neked, úgy gondolom, hogy erről tudsz a legjobban beszélni, hiszen te magad is lelkesedsz érte. Ha ezt át tudod adni az osztálytársaidnak az már félsiker szerintem.


Biztos vagyok benne, hogy nincs olyan könyv a világon, ami mindenkinek tetszene, szóval ne csüggedj, ha valakinek esetleg nem jönne be a választásod.

2015. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!