Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lights Offra megyek majd,...

Lights Offra megyek majd, hogy kéne felöltöznöm, miket kéne tudnom, mivel készüljek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, ha bulizok akkor csak valahol iszunk és elvagyunk és most buliba mennék és mit kéne felvennem? miniruha? ugye tél van, akkor valami harisnya vagy cipő milyen? magassarkút nem nagyon szeretnék mert magas vagyok. éés haj, smink? mennyi pénzt vigyek be és mibe rakjam a cuccaim? pia mennyibe kerül bent? kiegészítők?

2013. okt. 25. 14:40
 1/2 anonim válasza:
Többet fogsz érni ha nem úgy nézel ki mint egy ostoba p*csa, elhiheted nekem, mivel voltam már többször Lights Off-on, sokan így öltözködnek amúgy és ezzel, beállnak a sorba és beleolvadnak a tömegbe, ne kövesd ezt, sokkal jobban feltudsz öltözködni ezek nélkül is... Nem azt mondom, hogy esőkabátba gyere be hanem inkább vmi lazább cuccba, mint hogy mini szoknyába, ezekkel csak a páwákat hozod magadra. Am meg bent minden g*ci drága, rá se kell néznem az árlistára már ki akarják velem fizettetni, inkább előtte alapozzatok.
2013. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
öltözz r*bancnak mint kb minden csaj aki ott lesz
2013. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!