Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem írnátok nekem jövő disztóp...

Nem írnátok nekem jövő disztópiás könyveket, lehetőleg minnél többet, vagy olyat ami olyasmi témájú mint Sherry Gammon Port Fare trilógiája?

Figyelt kérdés

#Sherry Gammon #jövődisztópiás könyvek
2015. jún. 26. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a trilógiát,de műfaj szinten ezek érdekelhetnek:

-Beavatott,Útvesztő-trilógiák (imádom)

-Éhezők viadala (szintén jó)

-Baggott:Tiszták (nem olvastam,de jónak néz ki,és tervben van)

-Lowry:Az emlékek őre tetralógia(nem hosszúak,az első két könyvet olvastam,és igazán egyedi,sajátos,nekem tetszik)

-Kiera Cass:Párválasztó(eddig négy rész van,több is lesz még,van egy trilógia,és most egy új indul A koronahercegnő címmel,ami kapcsolódik az első trilógiához de mások a főszereplői,nagyon jó)

-A napszemű Pippa Kenn(nem tudom milyen)

-Marie Lu:Legenda(nem tudom milyen)

-Susan Ee:Angyalok bukása(nem tudom milyen)

-Anna Sheehan: A Long, Long Sleep – Hosszú álom -több részes lesz,a második rész még nincs magyarul,de imádtam az első részt,a szereplők közötti kapcsolat,érzelmek kerülnek előtérbe,de nem egy love story azért(hogy a folytatásban mi lesz még,azt nem tudom)

-Ryan:Ragyogás

-Isaac Marion: Eleven testek

-Rossi:Végtelen ég alatt


Utolsó hármat nem olvastam,de műfajilag disztópiák.


100 legjobb disztópia:

[link]

2015. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!