Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen témájú könyvet...

Ti milyen témájú könyvet olvastok legszívesebben?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szinte mindenfélét de kíváncsi vagyok másokat miket érdekelnek.
2015. jún. 21. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fantasy (lehet illió oldalas, bonyolul, sok szereplős), krimi (esetleg ötvözve), sci-fi... A romantikusakat nem szeretem egyáltalán. YA könyvek közül a mai nagyon tredik (Hunger Game, Divergent, Red Rising stb.) nagy-nagy többsége szerintem rettenetes, főleg azokat utálom, ahol tipikus szürke kisegér a főszereplő lány, de közben kiderül hogy csodálatos és mindenki belé szerelmes, közben megmenti a világot.
2015. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Elsősorban, utálom az ilyen SzJG féleséget. Vagy is, hogy van egy tök félénk lány, aki konkrétan semmilyen, nincs semmi személyisége, és akkor beleszeret a suli legmenőbb fiúja... De imádom a fantasyt, a misztikusat. Amiben vannak természetfeletti lények, és nem feltétlen a szerelemről szólnak. Mármint, az is van benne, de nem az a középpont. De szinte minden könyvet elolvasok, ha jó. De leginkább a fantasy érdekel. :)
2015. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Én az olyan könyveket szeretem, amik romantikusak, de egyben fantasy, misztikus, disztópikus, posztapokaliptikus, jövőben játszódó, tehát nem egy átlagos ember életét írja le (persze általában a könyvek nem átlagosak ilyenkor sem, de na, értitek).

Nem szeretem a nagyon nyálas könyveket, viszont sok felkapott könyv van, ami tetszett (pl.: Végzet ereklyéi, Az útvesztő, A párválasztó, de ezen kívül még sok hasonló témájú könyv van, ami tetszett).


Olvastam a twilight második részét, de azt is csak nehezen, mert Bella nem a világtörténelem legjobban megalkotott karaktere, Edward úgyszint. Csak azért tudtam végigolvasni, mert ez volt az a rész, amiben Edward nem nagyon van benne, a többit sose veszem a kezembe.

Ezt ugyanígy a szürke ötven árnyalatával, amit a korosztályomban szinte az összes lány olvasott, aki szeret olvasni, de olyanok is, akik nem, mégis rengetegen imádják, amikor én alig tudtam átvergődni magam az első kötet legelején, azt is félretettem.

2015. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Általában romantikus naplóregényeket.
2015. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, ki az aki lepontozgat? 46%? Hogy lehet ilyen kérdésnél lepontozni?
2015. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én mindenkit csak felfele pontozok aki megtisztel azzal hogyakármilyen módon válaszol :) ugyhogy sajnos valaki más lehetett :(
2015. jún. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!