Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » M. C. Beaton-tól az Agatha...

M. C. Beaton-tól az Agatha Raisin-könyveket sorba kell elolvasni?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár az első része az Agatha Raisin és a spenótos halálpite, ezt elolvastam, ezután mindenképpen az Agatha Raisin és a parázna lódoktor jön? Vagy A történet miatt a sorrend nem számít?

2015. jún. 16. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A könyvekben nem csak a nyomozás vonal története zajlik, amik egyébként valóban különálló és egyenként élvezhető történetek. Hanem magának Agatha-nak az élete is bonyolódik a kötetekben.

Így ha össze-vissza olvasod, akkor az aktuális bűnügyi rész mondjuk érthető és kerek történet, de a főhősnő életének folyása viszont igencsak zavaros lesz.

Inkább azt ajánlanám, hogy próbáld meg sorban olvasni. Szerintem így még élvezetesebb, szórakoztató lesz.

2015. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld pacsi.
2015. jún. 18. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Áradás napjával kezdtem, (ismerőseinktől kaptam a kötetet) úgy is élveztem, bár folyton azon gondolkodtam, hogy ki az a James :) sorban sokkal élvezhetőbb, jól mondta az előző
2015. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én még az Ulpius-háztól kaptam ajándékba a Spenótos halálpitét, most sorban olvasom, már a 3.-nál tartok (Elültetett kertész) és tényleg sorban jó elolvasni, bár ennek a könyvnek az elején volt egy bevezető Agatháról, amiben leírta az életét és azt, hogy az 1. könyvében van leírva, ahogy a pités rejtélyt már megoldotta. Mert akkor fura, hogy nincsenek megszámozva. Eddigi legjobb könyvsorozat, amit életemben olvastam csak most csődbe ment a kiadó és nehéz őket beszerezni. Köszi a válaszokat! ;D
2015. júl. 5. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes átböngészni egy mostanában kiadott könyvét, mert ahol felsorolják az eddig megjelent köteteket, ott a pontos sorrendet lehet olvasni (és olykor még a következő kiadandó kötet címét is).
2015. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Suzanita válasza:

Sziasztok!


Én külföldön élek és nincs lehetőségem beszerezni a könyveit, csak online. Most olvasom a gyilkos lekvárt és sehol nem találom a sorrendet az azt

követő könyvekre vonatkozóan. Ha valaki megtenné hogy ezt megosztja velem, végtelenül hálás lennék!

2018. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt a sorrend [link]
2022. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!