Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura rajongók magyaráz...

Leiner Laura rajongók magyarázzátok már el nekem, hogy mitől annyira bődületesen jók a könyvei? Hogy miért rajongtok ennyire érte!

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 23:09
1 2
 11/20 anonim válasza:
53%
olvasd talán el és akkor meglátod mert nagyon jo. én vagyok legnagyobb rajongó
2015. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, ki pontozott le, de remélem, örül. Csak rávilágítottam a lényegre, amit egyesek képtelenek (vagy nem akarnak) meglátni.


#11

Mert szerinted én nem olvastam el? És visszakérném szívesen azt az időt, amit elpazaroltam rá.

2015. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ízlésen nincs értelme vitatkozni. Ha valakinek ez tetszik olvassa ezt, ha más teszik akkor azt. Az ízlés miatti lepontozást pedig szánalmasnak tartom. Én szemály szerint szeretem a könyveit, de semmi bajom azokkal akik nem. Minden egyes könyv megosztja az embereket. De azért nem kell szánalmasnak tartani azokat akik szeretik a könyvet!

A kérdésre meg szerintem már válaszoltam. Ízlések és pofonok. Van akinek ez jön be, van akinek pl. a krimi. Aki krimit olvas és azt szereti, nem valószínű, hogy tetszik neki a fantasy.(ez csak egy példa)Viszont ezzel az "én vagyok a legnagyobb rajongó" dologgal az őrületbe lehet kergetni. Ha éppen arról van szó, hogy valakinek nem tetszik a könyv akkor miért kell ilyen választ adni? Én is szeretem, válaszoltam is de nem ilyen módon. Ha igen jelezzétek, de szerintem korrekt voltam:) Hallottam már pár hasonló kritikát, amit én RAJONGÓ is igaznak tartok.Nem kell annyira ragaszkodni a kedvencedhez, hogy ne vedd észre azt ha valakinek igaza van. Viszont a könyvben van rengeteg tanulság is:

Milyen az ha valaminek vége szakad, ha kijárjuk a gimit, ha valaminek vége szakad... Ezt úgy írja le az írónő, hogy még egy 11 éves is fel tudja fogni. Ami szerintem nagy dolog.

Persze van benne pár elég értelmetlen rész.

Remélem, tudtam segíteni!

11/L

2015. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocs, a vége szakadot kétszer írtam...
2015. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%
Mert tehetséges írónő, akinek a könyvei úgy is izgalmasak, hogy a mai mindennapokról szólnak. Lehet rajtuk sírni, nevetni... És egyszer már megesett, hogy olvastam, olvastam (nagyon bele tudja élni magát az olvasó)... letettem a könyvet... és: "azt a ***, hova lett Zsoltiék garázsa?!" :D
2015. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
Én azért,mert a személyisége nagyon hasonlít az enyémhez,és a ,,zsoltipoénok" is tök jók.néha vannak benn uncsi oldalak/részek,de alapjába véve a ,,kedvenc könyveim" csoportban szerepel.Ugyanúgy vannak benne hibák,mint szinte mindegyik könyvben.nem a legjobb,de szerethető.csak azoknak ajánlóm,akik nem egyfolytában a facen lógnak,hogy szereztek e még 200 like-ot .de azoknak sem,akik a suli ,,nagymenői",és akik állításuk szerint,náluk ,,kisebbrendű" azt szétszekálják.
2015. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Leiner Laura írja a legjobb könyveket. Az egy dolog, hogy ti nem szeretitek a könyveit. Akkor mások előtt akik szeretik a könyveit. Köszi. Amúgy én rajongó vagyok.
2015. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Első 10! Még jó, hogy a kérdező a rajongóktól kért választ...
2015. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Én személy szerint Leiner Laura összes könyvét nagyon szeretem. Mindenkinek a véleményét tiszteletben kell tartani,de szerintem majd akkor mondjatok ilyen magasröptű kritikákar az írónőröl amikor ti is eléritek az amit ő (50 000 követő a legnagyobb közösségi oldalon, teltházas találkozók, 50 napig sikerlistás könyv stb.)
2015. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől a választ, és igen olvastam jó párat a könyveiből, azzal egyetértek, hogy vannak benne jó poénok, de így visszagondolva elpazarolt idő volt amit rájuk fordítottam. Főleg mióta híres lett a könyvei elkezdtek tucat könyvé válni.
2015. jún. 30. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!