Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogy vagytok vele?

Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Ha olvasok egy könyvet most a szent johhannát olvasom, és mások szerint túlságosan beleélem magam mert ha Reninek rossz napja van vagy szomorú akkor mikor lerakom s könyvet és is szomorkás vagxok de cssk fél óráig kb és ha jól napja van vagy vidám akkor pedig egész naap heppy vagyok. Ez természetesen nem?

2015. márc. 14. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen természetes. Mi például a barátnőimmel olvassuk (egy ember kivételével) és van amikor a valós dolgok megbeszélése közben rátérünk a könyvbeli dolgokra. Mint például ha beszélünk valaki felhozza a témához kapcsolódóan hogy " Zsolti a xy.-részben xy-t csinált. Ez nálunk már tök normális csak az a bizonyos "kívülálló" furcsálja :) És egy tanács:

Ha kiolvastad kezdj bele más Leiner Laurás könyvbe, mert lehet, hogy azt hiszed mással nem tudod lekötni magad (én is azt hittem) de a Bábelt 2 nap alatt kivégzed annyira jó könyv, a Késtélt meg nem tudod majd letenni :)

2015. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális :)

Én most egy drámát olvasok, és hihetetlenül bele tudom élni magamat, még sírtam is rajta :D

2015. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi

:-D olvasni fogom őket :-)

2015. márc. 15. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, velem is így volt. Jó gyógyszer erre: addig olvasd, amíg vidám részhez érsz!
2015. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!