Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SÜRGŐS! Fantasy szerelmes...

SÜRGŐS! Fantasy szerelmes könyveket keresek a 20 éves nővéremnek ajándékba. Mindenáron párat?

Figyelt kérdés
Valami olyasmira gondoltam mint a Shiver, Beastly, Csitt Csitt, Vashercegnő, Vérbe öltözött anna, ( Csak piros pöttyös könyveket olvas ) de szóba jöhetnek az olyanok is amiben a fiú úgymond "rossz" ( Gyilkos, vámpír, vérfarkas, démon, Lidérc) És ne legyen benne szerelmi háromszög a vége pedig feltétlen happy end legyen. Perverzebb könyvek is jöhetnek. Értelmetlen válaszoktól kíméljetek. Köszönöm.

2015. febr. 23. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:

*mondanátok


Elnézést csak a telefon kijavította és nem figyeltem.

2015. febr. 23. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
A végzet ereklyéit ajánlom, szerintem nagyon jó.
2015. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:) Szerintem holnap be is szaladok a libribe és megveszem:)

De azért jöhetnek további válaszok is mert 8-10 könyvet szeretnék vásárolni.

2015. febr. 23. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Az útvesztő zseniális könyv :)

Sötét erő trilógiát és a Luxen sorozatot ajánlom :)

(A Csontvárost szintén)

2015. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hary2002*** ***** válasza:

Cassandra Clare: Végzet ereklyéi, 1. Csontváros,2.Hamuváros,3.Üvegváros,4. Bukott angyalok városa,5. Elveszett lelkek városa,6. Mennyei tűz városa ( így sorba)

+ Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek ( Az angyal,A herceg, A hercegnő)

2015. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még, de az Üvegtrón 1. és 2. (A második címe: Éjkorona) is jó.
2015. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) És igen még pont aktuális:) Minnél hamarabb megpróbálom beszerezni őket és odaadni neki.:)

( Külföldre költözik és búcsú ajándék szerűség lenne. )

2015. febr. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!