Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok mindenáron szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy szinész (amerikai)...de már a suliba hülyülünk hogy a férjem meg van gyerekünk meg ilyenek...(persze ezt direkt eljátszuk,és nem vagyunk érdtelmi fogyik :) ) meg hogy este igy ugy...sztem nagyon szexi meg minden...aztán ma láttam egy uj klippet benne egy magyar csávóval...és ugyérzem milyen jólenne ha szerelmes lennék belé...de ugy igazán...olyan jó lenne megőrülni valakiért! mit tegyek? (még nem volt -eddig- senkim biztos van köze hozzá...) egy 14éves lány
2008. jan. 13. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt érzetem ennyi idősen, ez teljesen normális. Mi ugyanezt csináltuk mint ti. Aztán 15 éves korom körül már nem csak álom volt, tényleg szerelmes lettem és sok minden olyan volt, ahogyan álmodoztam róla:) Nemokára Te is átéled mindezt.

Aztán huszonévesen jön egy másik ilyen "korszak", csak akkor már esküvőre vágysz meg babára:))

2008. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mert még nem tudod mien is az h szerelmesnek lenni...

kicsit olyan mint a lányok az első menzesz elött...várják de aztán rájönnek hogy nem ó dolog...

a szerelemmel gyakran jár eggyütt a csalódás is és azt nem akarod megismerni hidd el!!!

2008. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idősen tök normáliis, hogy szerelmes akarsz lenni. mondjuk én 11 éves korom óta szerelmes vagyok, de csask 14 éves korom óta vagyunk együtt. RENGETEGEN mondják ránk, hogy álompár. 18 leszek lassan. imádom a szerelmemet.

De persze tudom milyen, hogy szeretnél szeretni. hidd el, ha nem akaod annyira, akkor ugyis jön, mint derült égből a villámcsapás. én a te korodban mindent megadtam volna, hogy idős legyek(18), mert akkor a palik a szempont. hidd elm nem nagy cucc, visszaondolva ugy lennék 14:(

Szóval a Szerelem várat magára, de sebaj, addig szé az élet. unánna sajnos nagyon sok keserűség van benne. és valszeg SAJNOS nagyon sok csalódásban lessz részed az életben. Azért akarsz mindenáron szerelmes lenni, mert mindenhol ezt látod. a tv-ben, az ujságokban, a rádiban. ezen növünk föl mind, a szerelmen, a kapcsolatokon, és a példájukat akarjuk követni, akaratunk ellenére;)

2008. febr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!