Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy könyv keresésében tudnátok...

RZXD kérdése:

Egy könyv keresésében tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy a Szerelem triológiából A Szerelem szépsége van e már pdf-be mert sajnos sehol nem találom

Válaszokat előre is köszönöm



2015. febr. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit pontosíthatnál, például a szerző nevével. Tudod nem mindenki jártas a pongyola szerelmes regények témájában.
2015. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocs:D Georgia Cates
2015. febr. 23. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs még fent, csak a másik kettő.
2015. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és azt esetleg hogy mikor jelenik meg?
2015. febr. 23. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Látom Ulpius-os könyvről van szó. Hát, akkor lesheted a folytatást... Van olyan sorozatuk, aminek a folytatására 2éve (!!) várok.

Nemrég írtam is a kiadónak ez ügyben. Ezt a választ kaptam:

"Kedves ...,

megjelenésekről továbbra is a honlapunkon és a Facebook oldalunkon szeretnénk adni tájékoztatást, s akkor, amikor azt már pontosan tudni lehet. Így kívánjuk elkerülni, hogy csalódást okozzunk olvasóinknak.

Köszönve az érdeklődést,

üdvözlettel,

Pallos Györgyi

Ulpius-ház Könyvkiadó"


Persze a facebook oldalukon semmire nem válaszolnak, a kiadó honlapján pedig van olyan könyv, ami már több mint 2 éve ott díszeleg a "Várható megjelenések" listán, és azóta sem jelent meg.

Na és akkor itt döntöttem el, hogy soha többé nem kezdek bele Ulpius könyvbe, csak ha már az összes részt megjelentették. Tróger banda...

2015. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Február végén megjelent
2015. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!