Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. R. Ward vesztette el a...

J. R. Ward vesztette el a fonalat a Fekete tőr testvériségben vagy én? Tisztáznátok egy apróságot?

Figyelt kérdés

A 6. könyvben Lash megöli Qhuinn családját, a bátyját elhurcolja.

"– Az édesanyád, az édesapád és a nővéred meghalt. A bátyádnak pedig nyoma veszett"

"Igen, nagy szívás volt, hogy Qhuinnt nem találták otthon, de legalább élve elhurcolták a bátyját. Ez még jó móka lehet."


A 11. könyvben viszont, amikor megtalálják Qhuinn bátyját Luchast, akkor Blay miért mondja azt, hogy látta holtan?

"– Láttad őt?

Blay ment vissza a házba a támadás után. Qhuinnek egyszerűen nem volt elég bátorsága, hogy azonosítsa a holttestet.

– Igen. Láttam.

– Halott volt?

– Amennyire meg tudtam állapítani, igen. Az volt... Nem hiszem, hogy bármi esély lett volna rá, hogy még él."


2015. febr. 10. 22:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!