Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem lehet a Twilight-ban...

Miért nem lehet a Twilight-ban a vámpíroknak gyerekük?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 12:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

a breaking dawnba születik meg renesmee!

ez lesz a neve

és amúgy bella majdnem belehal

2010. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ennek semmi köze a kérdésemhez de azért köszi :D
2010. febr. 7. 11:15
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem hinném h bármelyik Cullen fiú lelépne mer neki gyerek kell. :) elöszőr is azért mert amíg Bella terhes nem lett addig nem is tudták h a vámpíroknak lehet gyerekük hisz 1 vámpír fiú vámpír lánnyal járt és ugye a lánynak nem lehet mer nem változik a testük ah. ezt írtátok is és azt hitték h ha vámpír vagy nem lehet gyereked.kész. hisz nemigen volt rá példa h vámpír fiú ember lányal sex-el..és h Bella terhes lett akkor rájöttek h végülis a fiúknak lehet ha emberrel vannak.

nah 1 szó mint 100, ők se tudták h 1 vámpír fiúnak lehet gyereke. :)

azér rem. érthető vtam. :$


am. nemtudjátok h mikor jelenik+ a BD? mer én eddig csak kalózfordítással olvastam de már várom h könyvbe is +vehessem.

2010. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

köszi az újabb választ.

én kalózfordításban nem voltam hajlandó elolvasni, nem bírja a szemem :P sajnos csak nyáron jelenik meg. még messze van :S

2010. febr. 12. 14:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát én már elolvastam a Braking Down-t, de nekem még így is jobban tetszik az Eclipse.... a Braking Down is vicces meg minden... és amikor Bella terhes lesz az nekem nem annyira tetszik mert Edward kikészül meg mindemki más és amikor leírja hogy hogyan szüli meg Bella a gyerekét... törnek a csontjai vérzik mindenhól és aztán eltörik a gerince és nem érez semmit akkor Edwárd kiharapja a hasából a gyereket mert egy nagyon erős burok van körülötte amit csak a vámpír fogaktudnak átharapni.... szóval elég érdekes volt... de azért jó...
2010. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tom hogy ez nem a kérdésedre vonatkozott, de mind1..

az előző voltam... aki azt írta hogy született

2010. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
hát mert most érted a gyerek hogy táplálkozna az annyából?:d vérétszívná?:D
2010. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
a harmadik részben beszélgetnek ( Eclipse) és a negyedik részben lesz tényleg gyereke ( Breaking Dawn)
2010. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A vámpírok halottak...Nyilván nem születik élő gyerekük. Halott meg...elég morbid lenne.
2010. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!