Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem lehet a Twilight-ban...

Miért nem lehet a Twilight-ban a vámpíroknak gyerekük?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mivel megrekedtek abban az időben,mikor átváltoztak.

Nem képes a testük változni. Hajuk sem nő,se semmi.

2010. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2010. febr. 6. 13:22
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor Bellának és Edwardnak hogyan lesz??
2010. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy csak a vámpírnőknek nem lehet gyerekük, mert ugye a testük nem képes "lépést tartani" a magzat növekedésével, nem tud elváltozni a testük , de a vámpírférfiaknak egy ember lánytól lehet gyerekük ( legalább is én ezt szűrtem le a történetből, mert ugye nem csak Bellának meg Edwardnak van fálig vámpír félig ember gyermeke)
2010. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja! és ezelőtt nem fálig hanem félig!!! XD
2010. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a vámpíroknak azért, mert nem változnak, de Bella még ember volt, amikor teherbe esett, és csak szülés után változtatta át Edward Bellát.
2010. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat.

Ez azért elég rossz... nem csodálom, hogy Rosalie ki van akadva. Ezekszerint bármelyik Cullen fiú bármikor leléphetne mondván: bocsi nekem gyerek kell.

Amúgy ez a Breaking Dawnban derül ki?

2010. febr. 6. 16:04
 8/19 anonim ***** válasza:

Azt pontosan nem tudom melyik részben beszélgetnek erről, de szerintem az a Breking Dawnban lesz!

Amúgy én is nagyon sajnálom Rosalie-t ( megértem), de amúgy a történetben szerintem tényleg így van, ha valamelyik Cullen fiú lelépne ( Edward példáját követve) akkor szeintem nekik is lehetne gyerekük! :)

2010. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én vok az előző előtti... nem értem... mi derül ki a Breaking Dawn-ban? Öhmm... a breaking dawn-ban lesz a gyerek, igen, ha erre gondoltál...
2010. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

a 18:15-ös mindenesetre megértette

köszönöm a választ (:

alig várom már, hogy olvashassam

2010. febr. 7. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!