Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Blogon vagy könyvben írjam meg?

Blogon vagy könyvben írjam meg?

Figyelt kérdés
12 vagyok, és már van egy két jópár oldalas történeten. Úgy érzem, hogy most jutottam el odáig, hogy elkezdjek egy hosszabb, és színvonalasabb történetet. A kerettörténetem megvan már hozzá. Tegyem fel blogba, vagy inkább írjak ugyan azzal a kerettörténettel?

2015. jan. 8. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezd a bloggal, ugyanis ennyi idősen, meg amúgy is, a tehetség nem elég a könyv íráshoz. Rengeteget kell tanulnod, fejlődnöd, küzdened, és nagyon kell akarnod, hogy a későbbiekben ezzel tudj foglalkozni. Mint látod, az itteniek közül majdnem minden második ember könyvet ír, és ezzel nagyon fontosnak, kiemelkedőnek érezni magát, de egy regény befutása sajnos majdnem lehetetlen. Szóval mindenképpen kezd a bloggal, teremts meg magadnak egy közönséget, akik később a műveidet meg is vennék, és legfőképpen fejleszd magad, törekedj mindig egyre jobbra.
2015. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz bloggal, bár nem hinném, hogy 12 évesen vagy olyan szinten, hogy egy jó történetet meg tudj írni. De azért hajrá! Ha meglesz linkeld már a blogot, légyszi! :)
2015. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!