Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem könyveket?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni, de nem tudom mit kéne. Szeretem az olyan könyveket amibe pl. az alkalmazott beleszeret a főnökbe, a tiltott szerelemről szólókat, a fantasy is elmegy, és a sima romantikus is. Korhatár nincs. Lehet bármilyen :) :P

( Jajj, és lány vagyok :D)



2015. jan. 6. 14:44
1 2
 1/19 B e r n i válasza:

Enigma-Helena Silence-tol sokan ajanlottak nekem is.

Remelem hogy tetszeni fog . van benne a vege fele ha jol halottam romantika,de nem bisztos :)

2015. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 B e r n i válasza:

Viszafojtott lélegzet.

Ha maradnék

Szerethetetlen

2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

J.L.Armentrout-Luxen sorozat (egyszerűén nem lehet letenni és az ember beleszeret,örök kedvencem)

Cassandra Clare-Csontváros,Hamuváros,Üvegváros,Bukott angyalok városa,Elveszett lelkek városa és Mennyei tűz városa (izgalmas,különleges,magával ragadó)

Alyson Noel-Halhatatlanok-sorozat (imádtam,egyszerűen elvarázsolt)

2015. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon szépen, a halhatatlanokat olvastam, és most olvasom a 6 részét, de a többit még nem, és köszike :)
2015. jan. 6. 18:59
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocsika, de a Luxen sorba hogy van? És miről szól pontosan? :)
2015. jan. 6. 19:49
 6/19 anonim válasza:

Semmi baj. :)

1.Obsodian

2.Ónix

3.Opál


Nagyjából elmondom a főbb dolgokat,de nem szeretném,ha spoiler lenne.

A legelső részben egy lány,Katy Swartz az édesanyjával a "semmi földjére"költözik. Mivel Katy édesapja meghalt így kettesben élnek.A pakolászás után Katy átnéz a szomszédba,hogy megtudja merre talál boltot a környéken,és amint kinyitja az ajtót a szomszéd,minden megváltozik.Daemon Black,az idegen,egy különleges képességekkel bíró közösség tagja,elképesztően sexi és egy két lábon járó tökéletesség,aki elsősorban a bunkóságával minden reményt összetör Katy-ben. De az események áradata mindkettejüket egy kicsit megváltoztatja..Az ősellenségük,az arumok támadnak,és főhőseink mindent megtesznek azért,hogy megmentsék egymást,a családjukat és barátjaikat..

Többet nem szeretnék elárulni,mert ezeket a sorokat át kell élni.. :)

Jó szórakozást!

2015. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Még nyár elején letöltöttem hogy elolvasom, de utána úgy voltam vele hogy nem akarom. Viszont így nem is tűnik olyan rossznak. Mondjuk a szerethetetlen-t is el akartam olvasni, aztán mégsem. Most tartok a 200+ oldalon, és marha jó. Úgyhogy megyek és ezt is elolvasom. Nagyon köszike mindenkinek a válaszokat!

Ui.: ha valami még eszetekbe jut nyugodtan lehet írni :)

2015. jan. 7. 13:35
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezek csak romantikusak:


-Jennifer E. Smith : Vajon létezik szerelem első látásra

-Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás, Veszedelmes sorscsapás

-Melissa Landers: Elidegenítve

-Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát

-Sophie Kinsella: Egy boltkóros naplója (ő is több részes)

-John Green: Csillagainkban a hiba

-Leiner Laura: Bábel

2015. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2015. jan. 7. 16:27
 10/19 A kérdező kommentje:
Jajj, és a szerethetetlen 2 is róluk szól vagy az másról? :)
2015. jan. 7. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!