1/4 cathilina 



válasza:





Ennyi infóból nem fogsz senkit találni. Meg kell mondanod, milyen stílusban szeretnél írni, mennyire vennéd komolyan, hol publikálnád, mik az erősségeid, kb milyen írót keresel, ilyesmik. Az sem árt, ha linkeled egy korábban írt történetedet, hogy lássuk, milyen író vagy. Na meg persze próbáld valami kezdő/amatőr íróknak létrehozott fórumra kiírni a kérdésedet, ne gyakorikérdésekre, mert garantálom, hogy az ide járók fele vagy troll, vagy nem normális.
3/4 anonim 



válasza:





Ha fantasy engem is érdekelne :) 16/l
4/4 anonim 



válasza:





engem érdekel nagyon sok könyvet olvasok/olvastam úgyhogy szívesen segítek :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!