Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen lények láthatóak a...

Milyen lények láthatóak a háromkötetes "H. P. Lovecraft összes művei" című könyvek borítóin?

Figyelt kérdés
Az első köteten Nyarlathotepre tippelek, de valószínűleg tévedek. Érdekelne, de sehol sem találtam választ. Nemrég kezdtem el Lovecraft műveket olvasni, és az eddigi kevés is nagyon tetszett.

2014. dec. 12. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a három kép teljesen független Lovecrafttól. Csak "rakjunk rá horroros képet" kategória. A második kötet faembere meg a harmadik szelleme nincs is a történetekben. Az első meg nem lehet Nyarlathotep, mert ő Fekete Ember alakjában normális ember, nincs a lábai közt semmi száj. Persze tudom, hogy sok alakja lehet, de a kép akkor is inkább egy torz szenvedő alakot ábrázol, mint az isteni hírnököt. Egyébként nekem két angol nyelvű Lovecraft összes gyűjteményem is van. Na ezek is pont olyanok, hogy a borítóképeknek semmmi közük a művekhez.
2014. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, értem, köszönöm a tájékoztatást. :)
2014. dec. 13. 00:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!