Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szoktatok számítógépen...

Ti szoktatok számítógépen könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Nekem a monitoron egy kicsit hamarabb elszokott fáradni a szemem, tovább tart elolvasni egy ezeroldalas regényt.

2014. dec. 5. 08:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
mármint ebook olvasó.
2014. dec. 5. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenről imádok olvasni. Régen rendes asztali gépről CRT monitorról olvastam pl Robin Hobb Orgyilkos trilógiáját, amikor azt sehol nem lehetett beszerezni. Egyetlen bajom volt vele, ogy nem tudtam lefeküdni és úgy olvasni, és egy idő után kényelmetlen lett állandóan ugyanúgy ülni.

Aztán lett laptopom, az megoldotta ezt, de még mindig nem tudtam magammal vinni és mondjuk a metrón előkapni.


És aztán lett e-book olvasóm. Na azóta annyi könyvet olvastam, amit azelőtt sosem, hogy fel se tudnám sorolni. A legjobb találmény a világon, főleg ha hozzáférsz torrenthez vagy egyéb forráshoz.


Jóféle e-book olvasót vegyél, ne gagyit.

2014. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Feltudnátok sorolni pár olvasót ami jó?

Eddig csak a Kindle-ről és az Alcor saga-ról hallottam, hogy jó, meg olvastam róluk teszteket.

2014. dec. 6. 09:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Én most egy Pyrus 2 LED nevűt használok, nekem bejön, főleg szeretem benne, hogy van (bakpcsolható) háttérvilágítása, szóval sötét buszon ugyanúgy lehet olvasni.
2014. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!