Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kindle-re lehet szerezni...

A kindle-re lehet szerezni ingyenes verziójú könyvet?

Figyelt kérdés

Milyen ingyenes könyvek elérhetőek magyarul a kindle-re?


Illetve fizetős könyvek rögtön megjelennek rá?



2014. dec. 4. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mint bármilyen könyvolvasóra, erre is lehet legálisan vásárolni a könyvesboltok weboldalain. pl. Libri, Líra, Bookline.

De tele a net letölthető könyvekkel magyarul is, csak írd be a google keresőbe és több tucat találatot fog kiadni.

Ha valami nem a kindle formátuma, hanem mondjuk epub, akkor sincsen gond, mert van ingyenes program (Calibre) amivel egy mozdulattal át tudod konvertálni a megfelelőre (sőt, amikor azon keresztül teszed a Kindle-re, akkor magától megcsinálja). Szóval nem kell ragaszkodni a formátumhoz.

2014. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt olvastam valahol, hogy a kindle "hibája" hogy nem tud mindenféle formátumot kezelni.


Ezért nem tudom. Ajándék lesz, és biztos hogy vásárolva lesz a könyvek rá.


De egy ELMÉLETI kérdés, hogy másolt könyvek is futnak rajta? Vagy van valami digitális másolásvédelme és nyomonkövethető kinek a példánya lett körbeadva?


Családon belül, ahogy a valódi könyvet is átadod, itt is ha kiolvastad átmásolhatod másik kindle-re? vagy ezt jelzi, hogy más is használja egy másik kindle-ön?

2014. dec. 5. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Átmásolhatod, persze, semmiféle ilyen kontroll nincs.

A másolt könyveket is gond nélkül olvassa.

Ha e-könyvet vásárolsz, mindig ki lehet választani a kindle formátumait, ezzel nem lesz gond. De ha netán mégsem, akkor a Calibre átkonvertálja.

Minden tiszteletem, h pénzért fogjátok venni az összes könyvet, ez nem jellemző, hiszen tényleg szinte minden könyvet le lehet valahonnan ingyen letölteni.

2014. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akinek ajándék lesz nem ért hozzá, és eddig is pénzért vette a normál papír könyvet, ezután is így fogja a digitálisat. Ráadásul szerintem az új könyvek nincsenek fent.


Letöltöttem az amazon kindle emulátorát és találtam könyvet prc formában amit nem olvas, azt írja encrypted ebook és hogy nem tudja olvasni. Akkor ez a kindle-re töltve sem fog menni gondolom. Ez lenne a másolásvédelem?

2014. dec. 6. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok többet segíteni. Az biztos, h amit megvesz, az menni fog rajta (egyébként azt hiszem, három eszközön lehet egy példányt használni, de nem biztos).
2014. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!