Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan antikváriumot keresek...

Olyan antikváriumot keresek Budapesten, ahol képregények is vannak, tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Lehetőleg minél nagyobb mennyiségben, nem csillag árakon.

Köszönöm!



2014. nov. 9. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy pontosan milyen képregényeket keresel?

Magyar nyelvűt vagy külföldit (ha igen milyen nyelvűt)?

Szuperhősös, európai eredetű, manga...vagy bármi megfelel?

Szerintem amúgy érdemes valamennyi antikváriumot végigjárnod, mert eléggé változik mindig a készlet...ezt úgy értem, lehet egyszer valahol sok képregény van, de legközelebb mire már mész, lehet felvásárolják az összeset...

Javaslom az antikvarium.hu oldalt, ott nézz körbe, ha jól tudom jelzik is, hogy adott mű (képregény) mely városban található, s onnan érdemes kiindulnod a kutatáshoz...

Amúgy nekem is van jó pár eladó képregényem...ha érdekel, írj privátban nekem, s küldök majd listát..

2014. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebbi, A4-es képregények érdekelnének, mint pl. Asterix és Obelix sorozat, Pókember különszámok, Lucky Luke, esetleg filmképregények (Batman, Star Wars sorozatok).
2014. nov. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!