Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány könyvet olvasol el...

Hány könyvet olvasol el havonta? Csak sajátot vagy könyvtárit is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 08:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
kb 5-t, de ha sok időm akkor többet. és havonta megyek könyvtárba is:)
2010. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
havonta kb. tizet. Sajtátot meg könyvtárit . Van itthon vagy 500 saját.
2010. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
havi 2-3(de attól függ hány oldalas)egyébként a new moon(500oldal kb.)kiolovastam 1 hét alatt.
2010. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fú..Egy hónapban úgy 8-10 könyvet kb.De most februárban 11-et olvastam ki.:) Könyvtárit,saját is van,de csak pár darab.Könyvtárba havonta egyszer vagy kétszer megyek és mindig kiveszek 7-8 könyvet.(Most egy másik könytárba s beiratkoztam.:D ) Gyorsan kiolvasok egy könyvet,szóval muszáj.:D


Én neki kezdtem az Újholdnak egy délután úgy 3-4 óra körül és éjfélig olvastam,mert már rám szóltak,hogy hagyjam abba.:D Akkor nem tudom hányadik oldalig jutottam,de délelőtt már ki is olvastam.:)

2010. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Átlagban havi 15. Tavaly volt, hogy csak hatot olvastam, de volt, hogy 27-et is. Változó, attól is függ, hogy mennyi időm van, vizsgaidőszak, egyebek.

Járok könyvtárba, kettőbe vagyok beiratkozva, plusz az iskolai. Ezen kívül van, hogy párhuzamosan akár három könyvet is olvasok, a szakirodalmat meg bele se számolom.

Saját könyvem van vagy 400, de néha kapok kölcsön barátoktól is.

2010. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én régen is szerettem olvasni, de csak nagyon ritkán volt olyan ami érdekelt, ezért csak évi max 2-t olvastam. Viszont kb 1 éve találtam egyet ami nagyon tetszett, azóta napi 1 könyvet kiolvasok, annyira megtetszett! Csak azért vagyok bajban, mert már lassan elfogynak a könyvek! :)
2010. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!