Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen konyveket olvasol?...

Milyen konyveket olvasol? Szerinted milyen stilusu konyvek kelnek el legjobban a piacon?

Figyelt kérdés

Konyvet szeretnek irni. Hirtelen jott az otlet, de szeretnem magam megprobalni. Az elso resz mar meg van (ha valakit erdekel szivesen atkuldom neki, hogy velemenyt mondhasson rolla)

Nem igazan tudom milyen folyamatokat kell megtegyek, hogy ki tudjam adatni a konyvet (majd). Segithetnel nekem, ha jartas vagy ezen a teren. 16/L


2011. júl. 28. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A kiadás sajnos nem egyszerű, rengeteg energia-pénz- és idő, amellett, hogy nagyon jónak kell lenni. Ne azért akarj könyvet/történetet írni, hogy majd bestseller lesz és meggazdagodsz belőle.

Figyelmedbe ajánlanék egy nagyon jó oldalt, főleg egy bizonyos topikot:

[link]

Itt szó van a kiadásról, terjesztésről, és rájössz bizony, hogy ez nem olyan egyszerű. (Van egy bejegyzés a párbeszédről, az is nagyon érdekes, tényleg sokat tanulhatsz ;) )

Visszatérve a kérdésedre, olyan stílusú, vagyis műfajú könyvet írj, amihez kedved van, és amiben jó vagy. Ha egy nagyon jó krimi író vagy, ne térj át a lányregényekre csak azért, mert azt többen olvassák, mert lehet, hogy az nem lenne olyan jó, mint a krimid. Ugye érted mire gondolok? Persze most mondhatnám azt, hogy fantasy, mert mindenki ezt nyomja, és tényleg egy könnyű műfaj, mert arról írhatsz, amiről csak akarsz. (Egy másik hozzászóló szavaival élve: Írhatsz akár egy szőlőszem és egy barackmag szerelméről, csak jó legyen.)


Mekkora terjedelmű a regényed és miről szól? :)

2011. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fantasynak keszul. ha szeretned megmutatom, hogy eddig hogy allok vele :)
2011. júl. 29. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Engem érdekel az írásod, elküldenéd? (:
2011. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze. Irok neked privatban. :)
2011. júl. 30. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted (első vagyok). :)
2011. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!