Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mivel kezdjem el? (LENT)

Mivel kezdjem el? (LENT)

Figyelt kérdés

sziasztok...16 éves fiú vagyok, eddig soha nem olvastam könyvet.(talán 1-2 kötelezőt).

most valami megfogott, és gondoltam hogy egy könyvet szeretnék olvasni.

olyat keresek, amit egyszerűen meg lehet érteni, mégis izgalmas:D

téma bármilyen lehet.

köszi előre:D



2014. okt. 21. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami érdekel :) Ifjúsági regényeket ajánlom, érthető és izgalmas. Például: Kincses Sziget.

Nem ismerek sokat, engem is most kapott el egy ilyen hullám, de nagyon. Csak pár könyvem van de azokat kivégzem hamar szerintem. Remélem karácsonyram megkapom a kért könyveket.. :D

Van egy-két történelmi könyvem, Hitler családjáról, életéről. Elkezdtem, de első 30 oldalnál be is fejeztem sajnos. Nem úgy volt leírva ahogy azt elképzeltem, és sajnos nem sokat értettem belőle.. Ezért inkább regényekkel próbálkozok.

Amit el szeretnék olvasni az a Metro 2033. Szerintem tetszene, a PC játékot is a könyv alapján keszítették el. Magával ragad az ilyen világ, amit ebben láthatunk..

2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!