Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok jó fantasy könyveket...

Tudnátok jó fantasy könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam:

Darren Shan- Vámpír könyvek,Démonvilág,Város-trilógia

Eragon



2014. okt. 14. 20:25
 1/6 anonim válasza:

James Dashner - Az útvesztű (nekem ez kifejezetten tetszett, most jött ki belőle a film, azt hiszem, arra is ráhasalok, nekem 1 napos könyv volt)

Joss Stirling - Lélektársak (aranyos kis szerelmes történet némi akcióval, nem volt rossz)

Spirit Bliss -A múlt árnyai/A jelen boldogsága/A jövő reménysége (ebből csak az 1-t olvastam még, de imádtam)

Alex Flinn -Csók pont jókor (ez konkrétan Csipkerózsika története a XI. században, aranyos, gyerekes, cukros, romantikus, imádtam)

LEGKEDVENCEBB*o* : Alyson Noel Halhatatlanok sorozata (ebben minden benne van, MINDEN! démonok, árnyak, démonőlők, két világból egy szerelmes pár, romantika, erotika (durva szex jelenetek:P) ármánykodás, abszolút kedvencem volt)

Carrye Ryan - Kezek és fogak erdeje (zombis könyv, nekem néhány drámai résznél felkellett kacagnom, nem tehetek róla :D üdítő, felemelő, kikapcsoló élmény volt, jó történet, jó megoldás, még akkor is ha az alaphelyzet sablon)

Becca Fitzpatrick - Csit-csit/Crescendo/Final (érdekfeszítő volt:) )

remélem segítettem, jó olvasást :D

2014. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csipkerózsikáshoz (bocsi) XXI. század :)
2014. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

J. R. R. Tolkien: Gyűrűk ura

J. K. Rowling: Harry Potter

Cassandra Clare: Végzet ereklyéi

Maggie Stiefvater: Hollófiúk

B. M. Grapes: Jóslatok hálójában


(Az előző válaszhoz annyit szólnék hozzá, hogy A múlt árnyai folytatásainak nem ez a címe. A második rész A jövő árnyai, a harmadik pedig alighanem A jelen árnyai lesz, bár ebben nem vagyok biztos. Illetve a Csitt, csitt sorozatnak sem így vannak a részei: Csitt, csitt; Crescendo; Silence; Finale)

Jó olvasást!

2014. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cathilina ***** válasza:
Neil Gaiman műveit tudom ajánlani. Ahogy az eddig olvasott könyveidet elnéztem, nem romantikus tinikönyvet keresel varázslatos háttérvilággal.
2014. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2014. okt. 16. 18:00
 6/6 Meshka666 válasza:

Terry Brooks Shannara regényei,

David Farland :Rúnalovagok; Farkasok Szövetsége,

John Caldwell Káosz sorozata,

Robert Silverberg :Lord Valentine Kastélya,

James Kahn :időcsapda; Időfolyó,

Richard A. Knaak :Tűzokádó sárkány.

2014. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!