Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Diszes gyerek vagyok 16 éves...

Eden123 kérdése:

Diszes gyerek vagyok 16 éves nem nagyon vettem rá magam hogy olvassak könyvet életembe nem olvastam semmit most még is meg próbálnék valamit elolvasni. Gondolkodtam a Túlélő cimű könyvet vagy az assasins creed könyvet! Vagy ajánlanáltok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottál odáig, hogy olvasni szeretnél, az már nagyon jó irány. Próbálj meg igényesebb könyveket is olvasni, mi is utáltuk annak idején a kötelezőt, mit olvastunk helyette (tankönyv alá dugva)? Jól sejted, Rjtőt, krimit, minden mást, csak azt nem.
2014. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Márciuska ***** válasza:

Látom, Rejtőt már ajánlották, TÉNYLEG érdemes legalább egyet megpróbálnod, abból már látni fogod bejön-e a stílusa, ami elég egyedi, és rengetegen imádják, kortól, nemtől függetlenül. Próbának jöhet pl. a Piszkos Fred, A tizennégy karátos autó, vagy Az előretolt helyőrség.

További tippem a Battle Royal, Takami Kósun írta, elég véres, de rettentően izgalmas. Nagyon tudom ajánlani John J. Nance repülős krimijeit, szerintem letehetetlenek, pl. Különleges utas, Hajsza az idővel, A halott zseni bosszúja. Egyébként a General Press kiadó Világsikerek sorozatában rengeteg jó pörgős krimi van. Szintén ajánlom Szergej Lukjanyenko Őrség-sorozatát. Az első kötetnek kissé kitekert a nyelvezete itt-ott, de érdemes átküzdeni magad rajta, már a további kötetek mindig egyre jobbak, és annyira egyedi a világa! Szerintem jó lenne még neked Frank Schatzingtől a Raj, vagy James Rollinstól a Káosz, nézz utánuk, hátha megtetszik valamelyik.

2014. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 rohamka válasza:

Dmitry Glukhovsky - Metró 2033 PL

George R. R. Martin - TRÓNOK HARCA


pl...játékban is léteznek:D

2014. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!