Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet keresek amin...

Olyan könyvet keresek amin végig bőgöm magam. Ismersz ilyen könyvet, ami elfogadható áron van?

Figyelt kérdés
Daniel Steel és hasonló írók könyvei is jöhetnek, a lényeg, hogy könyvesboltba megtaláljam és ne legyen nagyon drága. :)
2010. jan. 23. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Daniel Steel Hullócsillagom című könyve volt, amin jó sokat sírtam. :) A fiáról szól és a mániás depresszió küzdéséről. Ez kb. 2000 ft-ból kijön, még szerintem olcsóbb is.

Vagy ha neten rendelsz és elmész érte személyesen, akkor is 15-20% olcsóbbak a dolgok. Persze csak, ha van rá lehetőség.

2010. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia =)

Nem reklámozni jöttem az oldalt csak gondoltam ha nincs sok pénzed könyvre megosztom veled ezt a két oldalt.

www.konyvbirodalom.mlap.hu (ennek van még egy folytatása is www.konyvbirodalom1.mlap.hu)

www.canadahun.com

Nem tudom, szeretsz-e gépen olvasni de ezeken az oldalakon rengeteg könyv van.

2010. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem túl jó a szemem ahhoz, hogy gépen olvassak. Így megveszem inkább a könyveket.

Meg úgy gondolom, ha már el akarom olvasni, ráadásul tetszik is, akkor meg érdemli azt a tiszteletet, hogy megveszem. :)

Az olcsóság azért lényeg, mert 16 éves létemre kevesebb mint 1 év alatt 30.000 Ft-ot költöttem könyvekre és nem vagyok ilyen jól eleresztve. ez szimplán azt jelenti, hogy koplalok azért, hogy vehessek 1 könyvet. :D

Ezért úgy döntöttem rá térek az olcsó de jó könyvekre. :)



Jöhetne pár író és k. cím. :) Nagyon sokat segítenétek. :)


Amúgy igen, Daniel Steel jó pár könyvén én is sokat sírtam. :) Lehet meg is veszem azt a könyvet amit javasoltál. :)

2010. jan. 23. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:

És ha felkeresnél egy könyvtárat? :)

Nagyon jók vannak mindenfelé, én egy isten háta mögötti faluban lakok, de itt is van. :)


Én az Alkonyaton, Újholdon bőgtem sokat, meg Berényi Szilvia-Állj mellém! című könyvén.

2010. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

30.000 ft. az nagyjából 10-12 könyv. Ez évente szerintem nem olyan sok.:) Én is kb ennyit veszek, havonta a zsebpénzemből egyet vagy kettőt.

Amiken én eddig sírni tutam:

Lois Lowri: Az emlékek őre

Lois Lowri: Nyáron történt

F. Várkonyi Zsuzsa: Férfiidők lányregénye

Victor Hugo: A nyomorultak


L16

2010. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én 6 könyvet vettem. Ennyi pénzből, a többit elkértem keresztanyámtól. De nem szeretem mások könyveit olvasni, hisz a papír nagyon kényes anyag és persze nem jó érzés, ha sérülten adom vissza az illetőnek.

Könyvtárban dolgoztam nyári munkaként és elhiheted olyan lepukkant, hogy nagy erőszeretettel csak a 60 éves öregemberek járnak oda. :)

Louis könyveit már olvastam. :)

de a 3.-at kipróbálom. :)



Köszi

2010. jan. 24. 16:06
 7/8 anonim válasza:

Ezt a műfajt nem ismerem, de anyagiak tekintetében nézelődj online antikváriumban. Műfaj alapján tudsz keresni, google-n rákeresel a tartalomra és máris tudod, h kell vagy nem. Majdnem minden nagyobb városba van, de ha nem, akkor posta, ha rendelsz néhány könyvet, akkor bőven megéri a postadíj.

www.regikonyvek.hu

www.antikvarium.hu

2010. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vatera vagy teszvesz... Én ott szereztem be Danielle Steel kb 25 könyvét és nem fizettem többet pár ezer ft-nál (az összesért)
2010. ápr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!