Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kell fizetni a könyvmolyképzőn...

Kell fizetni a könyvmolyképzőnél az elit startért?

Figyelt kérdés
Van a könyvmolyképzőnek egy elit klub nevű része ahova be kell jelentkezni. Ezért kell valami +díjat fizetni hogy benne lehessek? Nem hinném hogy csak regisztrálok online és máris kaphatok minden könyvet 1 hónappal korábban mint megejelenne és olcsóbban,de nem találtam semmmi információt erről.

2014. szept. 6. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... Én már régóta vártam egy könyvre, ami csak Szeptember 31.-én jelenne meg, viszont Elit-ben egy hónappal korábban. Felregisztráltam a könyvmolyképzőre. Augusztus végén pedig megrendeltem egy a boltokban eredeti áron 3000.-Ft-os könyvet, de kaptam kedvezményt, így szállítási költséggel együtt 3250.-Ft-ot fizettem.

Egy hete megkaptam a könyvet, azóta már ki is olvastam.

Semmi plusz díjat nem fizetem be...(legalábbis eddig, de szerintem nem is kell)

2014. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szimplán regisztráltam, és megrendeltem. Pedig én aztán nem vagyok egy technikai zseni... :) Jóformán azt sem tudtam mit csinálok, csak megpróbáltam megrendelni, és sikerült... :) Szóval nem bonyolult, ha még nekem is ment.

Azóta ráadásul két kupont is kaptam! :)

Szerintem próbáld meg, hogy szimplán regisztrálsz és megrendeled. Nekem bejött!

(Előző vagyok)

2014. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!