Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet-e híres a regényem?

Lehet-e híres a regényem?

Figyelt kérdés

Írtam egy elég hosszú regényt (Wordben 65 oldal) és hát napok múlva felteszem majd a blogomra, csak kíváncsi vagyok előtte egypár elővéleményre. Nem szokványos regény, horrorvígjáték, a Fűrész 3-on alapszik, és aszereplőgárda elég furcsa:) szerepel benne Torrente, Rák uram ( a regényben rendőrnyomozó, Torrente társa, de a Spongyabobból van, ha valaki nem tudná)Hitler, Sherlock Holmes, Robin Hood, Kowalski(Madagaszkár pingvineiből) AGK, Hugh Jackman (recepciósként), Puzsér Róbert (rendőrfőnökként), Kesslers Knigge (rendőrfőnökként), Albert Einstein, és Stewie Griffin (a Family Guyból). Egyébként elég intelligens regény, nincs benne káromkodás( csak alig, karakterekhez fűzve), közösülés, vagy ilyesmi, szóval nem bugyuta, vagy dedós a regény. 2 embernek már meg is mutattam, azt mondták, hogy nagyon izgalmas, és vicces, és jó az atmoszférája:)(Még található sok internetes mém-utalás benne.) Szóval, én csak azt szeretném tudni, hogy ti elolvasnátok-e szívesen egy ilyen regényt, és szerintetek mit gondolnának róla az emberek? (Ha valaki akarja, át is küldhetem neki a regényt:)

14/N



2014. aug. 31. 12:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én azért szívesen elolvasnám :)
2014. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!