Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Holnap gólyatábor, és esti...

Holnap gólyatábor, és esti mesét kell olvasnom a gólyáknak. Van valami vicces ötletetek?

Figyelt kérdés
Lehet bármi, de tényleg. :D Lehet egyszerű gyerekmese, vagy akár valami morbid horror sztori is. Az sem baj, ha valami szivatós sztori, vagy szexuális tartalmú, vagy valami nagyon tudományos, érthetetlen történet mondjuk egy galaxis keletkezéséről, vagy mit tudom én, jöjjön, amit jónak találtok. :D

2014. aug. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismered a tehénke, a legkisebb fiú és a jótündér sztoriját?

Na az pont jó. Bazi hosszúra húzhatod, és a vége elég beteg.

2014. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Improvizálj valami beteg mesét, pl. egy plüssmaciról, aki bejárta a világ összes játék-bordélyházát, és az összes ribi-babát megdugta. :D
2014. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol volt, hol nem volt, volt a világon egy... nem szegény ember, mert az elcsépelt, de még csak nem is királylány, hisz az is sok volt már a történelem során. Nem ezen a világon egy kacsa volt. Mégpedig egy gumikacsa, aki a Ronald névre hallgatott. Ronald utálta a nevét, mert mindenki összekeverte Donald kacsával, ezért kitalált magának egy becenevet: K*rv* Aranyos Csipogó Akármi, röviden K.A.Cs.A. Azonban K.A.Cs.A.-nak volt egy ellensége, Darth Kacsa, aki a sötét oldalon állt. A sötét oldal a fürdőszoba azon része volt, melyre nem jutott el a fény. Darth Kacsa nem akarta, hogy K.A.Cs.A. boldog legyen, ezért a háta mögött mindig Ron Virslinek szólított, utalva ezzel pénisz méreteire. Hogy honnan tudta Darth Kacsa K.A.Cs.A. pénisz méretét? Onnan, hogy néhány évtizeddel ezelőtt ők bizony igen közeli kapcsolatban álltak. (Gyengébbek kedvéért, dugtak, mint a nyulak.) Ám egy napon K.A.Cs.A. találkozott egy vízipisztollyal, és a kedvéért ott hagyta Darth Kacsát. Darth Kacsa ekkor bosszút esküdött, s átállt a sötét oldalra, azaz beköltözött a zuhanyfüggöny mögé. Véres háborút szított a Ron Virslizéssel, melynek végső küzdelmére a kádban kerül sor. Sok hab és víz elfolyt, de végül csak ketten maradtak: Ronald és Darth Kacsa.

- Miért tetted ezt velem? - kérdezte Darth Kacsa, miközben mélyen ellenfele szemébe nézett.

- De hiszen te csaltál meg engem! - felelte értetlenül K.A.Cs.A.

- Ki monda ezt neked?

- A vízipisztoly.

- Az aljas szemétláda! - kiáltotta Darth Kacsa.

- Mindig szerettelek - vetette magát szerelmére Ronald.

Így történt, hogy a háború vad szerelmeskedésbe torkollott. Boldogan éltek, ha agyon nem k*rták magukat. Vége.


Most írtam, remélem megfelel. :)

2014. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet pajzán is ? :)


Élt egyszer egy király, Vasfarku király STB :) Minden reggel arra ébred hogy lelopták róla az arany pizsama nadrágot :) Egy éllel ezért csak úgy tett mintha aludna. Telt múlt az idő de nem akart jönni a tolvaj. Vasfarku király szemei már majd leragadtak mikor hirtelen az ablakból egyre erősebb fény szűrődött be. Egyszer csak vakító fényáradatban megjelent a szobájában egy szép bögyös tündér. Azt mondta halkan, Áh egy újabb arany pizsama ebből lesz a csillám pórom. Aztán finoman elkezdte lehámozni a nadrágot, vasfarkú királyról. Az hirtelen megragadta a karját, és azt mondta, ejnye te tolvaj, most megtudod miért hívnak engem Vasfarku királynak. Azóta is kefélnek ha bele nem haltak :)

2014. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja most nézem csak , elkéstem :(
2014. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Improvizálj valami beteg mesét, pl. egy plüssmaciról, aki bejárta a világ összes játék-bordélyházát, és az összes ribi-babát megdugta. :D"


Rongyosra dugta a babákat :)

2014. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!