Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vidám könyvet keresek! Tudnáto...

Lionkind kérdése:

Vidám könyvet keresek! Tudnátok írni párat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet bármilyen műfaj csak vidám legyen, könnyed és szórakoztató.

2014. aug. 10. 13:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyan könyvet keresek ami után boldogság érzet marad az emberben.
2014. aug. 10. 13:45
 2/10 anonim válasza:
hű. :D egyre kevesebb ilyen könyv van, ami vidám és könnyed. Szerintem ha elolvasol egy könyvet, és tetszik akkor boldog leszel tőle, még ha nem is laza. Ha tényleg ilyen könyvet szeretnél olvasni, és szereted az ifjusági könyveket, akkor olvass Leiner Laurát. Ez biztos eléggé könnyű, szerethető történet. Szórakoztató fantasy novella a Cassandra Clare - Bane krónikák.
2014. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vavyan Fable könyveivel próbálkozz. :)

Én nagyon szeretem őket, mert az írónőnek nagyon jó stílusa van, rengeteg poénnal, és pörögnek az események az írásaiban. Gondolkodni viszont nem kell közben, úgyhogy tökéletes kikapcsolódás.

2014. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem és várok még válaszokat :)
2014. aug. 12. 15:28
 5/10 anonim válasza:
Szia!:) Szjg,Bábel,Asz,Egy ropi naplója,Egy zizi naplója,Egy ikerpár titkos naplója,Bridget Jones naplója.Ha tetszenek ezekkel el leszel egy darabig.:)
2014. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogadj rám
2014. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Márciuska ***** válasza:

- Johanna Spyri: Heidi

- Eleanor H. Porter: Az élet játéka

- Erich Kastner: A repülő osztály, A két Lotti, Az eltűnt miniatűr, Három ember a hóban

- Rejtő Jenő könyvek (sok röhögéshez), pl. A tizennégy karátos autó, Az előretolt helyőrség, A szőke ciklon, Vezstegzár a Grand Hotelben, stb.

- Csukás István: Keménykalap és krumpliorr

- Darvasi László: Trapiti

- Meg Cabot: Nicola és a vikomt

2014. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eleanor H. Porter: Az élet játékát választottam :) De a többit is megnézem még utána :)

2014. aug. 13. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát McAlister: A hullócsillagok gyermekei-t tudom ajánlani. Nem éppen vidám az egész történet, gyillkosság is van benne, de nekem nagyon tetszett h a szereplők állatok és a befejezás nagyon szép.

Nekem még tetszett Vernétől A 80 nap alatt a Föld körül és Frederica Bosco: Szerelmem egy angyal- ez helyenként vicces, lázadó, de egyébbként egy szomorú történet lesz belőle a végén. Egy próbát megér.

2014. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

eszembe jutott még Karinthy Frigyes könyvei és novelláskötetei. Ha nevetni szeretnél, akkor mindenképpen olvass el egynéhány novellát tőlle.

Nekem nagyon tetszett a Magyarázom a bizonyitványom cimű. :Ű

2014. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!