Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Házi könyvtárban használtok...

Házi könyvtárban használtok bélyegzőt vagy egyéb jelölést? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Szeretném a gyűjteményem darabjait egyedi jelöléssel ellátni. Tartalmazna egy számot, a nevem és valami egyedi képet, keretet vagy motívumot. És legyen olcsó. Egyedileg gyártott bélyegzőn és matricán kívül van még lehetőség?

#könyvtár #ex libiris
2014. aug. 13. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Saját könyvvel azt csinálsz, amit akarsz, miért ne használhatnál? Nálunk családi hagyomány egyszerűen feltüntetni a vezetéknevet a szennycímlap bal felső sarkában, de ha ennél extrémebb ötleted van, nyugodtan. Egyszeri végigjelölgetéshez esetleg használható házilag készített bélyegző, pl. fából kifaragva, de ha nem értesz hozzá, vagy sok könyvről lenne szó, marad az egyedi bélyegző rendelés. Matricát nem javaslok, békyegezni szerintem jobb ötlet.
2014. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkodtam már ezen, én azt tervezem, hogy radírból faragok egy egyedi nyomdamintát.
2014. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!